View Single Post
stare 30.06.2011, 10:05   #608
Brigit
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Bella Ćwir wróciła do Miłowa. Niestety, nie dożyła ślubu swojej córki - zginęła tragicznie, przygnieciona przez satelitę. Mortmier porzucił Dinę i związał się z sympatyczną, dużo młodszą panią strażak. Adoptowali dwójkę dzieci. Kasandra, dowiedziawszy się o licznych romansach narzeczonego, uciekła sprzed ołtarza i poślubiła Dariusza Marzyciela. Dona niewiele to obeszło. Aleksander wyjechał na studia. Poznał Sarę Samuraj, która była pierwszą (i jak na razie jedyną) miłością jego życia. Mają trójkę dzieci i żyją sobie w pięknej rezydencji nad morzem.
Kasandra, Dariusz, Mortmier, pani strażak i i ich dzieci (wyrośnięte) zamieszkali w Rodowej Rezydencji Ćwirów. Pewnego dnia Kasandra postanowiła przyrządzić homary. Zapomniała o nich i wybuchł pożarł, który strawił pół rezydencji. Zginęła ona, pani strażak i adoptowane dzieci Mortmiera.
Mortmier długo nie mógł się pozbierać. Jednak pamięć simów jest krótka; po jakimś czasie poznał piękną, choć nieco leciwą Dagmarę Żakiet. Teraz mieszkają razem z rodziną Dagmary.
Don Lotario nie próżnował. Nawiązał potajemny romans z siostrami Kaliente. Pech chciał (a właściwie - ja chciałam), że sprawa wyszła na jaw, gdy obie zaszły w ciążę. Nina wykopała Dona z domu. Siostry pokłóciły się na wieki i od tego czasu żyją na dwóch różnych krańcach Miłowa. Nie są wrogami, ale nie utrzymują kontaktu. Nina urodziła córkę - Roksanę. Wychowała ją samotnie, a gdy dziewczyna wyjechała na studia, związała się Albertem Różyczką. I tak sobie żyją spokojnie, uprawiając grządki i oczekując starości. Dina została matką bliźniaków - Kamila i Natalii. Nieszczególnie przejmuje się ich wychowaniem, więc dzieci porastają brudem i przymierają głodem. Oczekuję rychłej interwencji opieki społecznej.
Don spłodził jeszcze dwie pary bliźniąt - Łucję i Nataniela (z Joanną Brzózką), Dominika i Dianę (z Gabrielą Lotką, moją simką), oraz syna Aleksandra (z Balbiną Biedak). Z Balbiną był nawet zaręczony. Don odniósł sukces zawodowy - został światowej sławy kucharzem. Jego celem życiowym stało się spotkanie z ufo. Udało mu się po wielu ciężkich, nieprzespanych nocach. Zielone dziecko powinno przyjść na świat za jakieś dwa dni. Niestety, jego romans z Barbarą Miłek wyszedł na jaw i Balbina kazała mu się wynosić. Puściła go w samym skarpetkach... Biedny Don przez długi czas nie miał się gdzie podziać.
Dariusz Marzyciel prawie zwariował po śmierci żony. Zamknął się w domu i nie wychodził, malując obraz za obrazem. Wrócił do siebie dopiero, gdy poznał najstarszą córkę Dona Lotario - Roksanę. Razem objechali pół simowego świata, otworzyli dwa przedsiębiorstwa i wkrótce potem wzięli cichy, skromny ślub. Mają dwoje dzieci - Emilkę i Adriana, oraz małego kosmitę - Joachima.
Tymczasem Aleksander, wspinający się na szczyt kariery Poszukiwacza Przygód, postanowił pobawić się wskrzeszeniomatem. Przywrócił do życia swoją zmarłą siostrę Kasandrę. Wielkim szokiem dla wszystkich (i dla mnie - bo o tym zupełnie zapomniałam) była wiadomość, że Kasandra jest w ciąży. Postanowiła wychować dziecko samotnie, bo z Dariuszem niewiele ją już łączyło. Mały, ciemnoskóry Lucjusz przyszedł na świat w rezydencji Aleksandra. Kasandra przeprowadziła się do małego domku nad brzegiem morza i przygarnęła bezdomnego Dona Lotario. Aktualnie są tylko przyjaciółmi... Ale to się pewnie zmieni ;D
Romans Daniela Przyjemniaczka wyszedł na jaw. Ponieważ ani Marysia, ani jego córki nie chciały go znać, uciekł do pokojówki Kasi. Nie mieli pieniędzy i dość szybko umarł na nieleczoną tajemniczą chorobę. Nie zdążył dowiedzieć się, że będzie miał córkę. Kasia urodziła małą Danielę. Udało jej się nieźle dorobić na pisaniu kiepskich romansideł. Daniela niebawem wyjedzie na studia. Przyjaźni się z Kamilem - synem Dona Lotario i Diny. Marysia zginęła, wpadając do basenu. Andżelika i Liliana pogodziły się w obliczu tragedii; w chwili obecnej zgodnie i wytrwale trwonią rodzinny majątek. Żyją bez większych konfliktów, chociaż od czasu do czasu podkradają sobie chłopaków.
Totalna telenowela. Można nakręcić serial.
Jeśli chodzi o inne miasta... Romeo i Julia wyjechali na studia, Julia spodziewa się dziecka. Kapuleci i Monteki dalej podkładają sobie świnie. W rodzinie Dziwaków przyszła na świat mała kosmitka - Hypatia. No, i przygarnęli psa. Syn technika dorósł i poślubił Ofelię. Oliwia (chyba nie zmieniłam imion?) umarła ze starości. Wskrzesił ją syn Nerwus, który - nawiasem mówiąc - ciągle jest męczony przez swoich sadystycznych, przybranych rodziców.
Chyba tyle. Witam wszystkich, właśnie wyprodukowałam swój pierwszy post ;D

Ostatnio edytowane przez Brigit : 30.06.2011 - 10:08
  Odpowiedź z Cytatem