View Single Post
stare 06.07.2011, 19:20   #5
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,442
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: KONKURSY - reorganizacja?

Aktualnie konkursy mi nie przeszkadzają, zamierzam startować w kolejnych edycjach MTU i PMSW. Czekam tylko na edycję w "dwójcę". Co do przywrócenia jakiegoś nic nie mówię, bo mnie nie interesowały, ale jak pisał agapi interesowały innych więc można by przywrócić.
Konkurs do ts 1 byłby ciekawym doświadczeniem wydaje mi się. Sam chętnie wziąłbym udział i instalował specjalnie jedynkę. Faktycznie, The Sims 1 jest bardzo ubogo przedstawione na naszej stronie. Mało użytkowników jeszcze w tą grę gra, a jeśli już grają to nie dzielą się zdjęciami i innymi przeżyciami. Moderacja i inni też chyba odsywają ten dział na bok. Może jakoś go reaktywować? Przypomniało mi się Podwórko, które jako małe dziecko jeszcze nieogarnięte na forum uwielbiałem czytać po kilka razy. I Simowa Telewizja, która miała chyba trzy odcinki i jeden mówił o ataku UFO... Może jakaś akcja z jedyneczką?
Konkurs kreatorów również byłby ciekawy, bo wybór w głosowaniu na pewno sprawi dużo problemu, a chyba taka rywalizacja jest najlepsza.
Dział kreatorów w downloads byłby fajny. Kilka osób na pewno można dołączyć do tej grupy nawet jeśli nie biorą udziału w konkursach, ale robią wspaniałe rzeczy.
I liczę na jakieś obszerne poradniki eksperta np. co do używania kodu boolprop constrainfloorelevation, bo można z nim zrobić ciekawe rzeczy przy budowaniu domków, a dużo użytkowników uważa go za czarną magię (w tym także ja).
Tak jak napisał agapi, rangi zawsze cieszyły i będą cieszyć.

Wydaje mi się, że tyle.

A JEDNAK NIE.
EDIT:

Cytat:
Napisał Gingers
Użytkownicy w takich konkursach mają się wykazać. Zrobić 'coś z niczego'.
Cytat:
Napisał agápi
No właśnie nie, pomyśl sobie jak można sie wykazać doskonale meblując duży dom a nie jakiś kwadrat[...]
I tutaj i tutaj jest trochę prawdy...
Niby konkurs ma służyć pokazaniu innym umiejętności użytkownika w meblowaniu w trudnej powierzchni, ale jednak powinien dać pokazać nieskończoną wyobraźnię twórcy...

Może robić na zmianę inne edycje? Raz jedną, a raz drugą?

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 06.07.2011 - 19:26
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem