View Single Post
stare 22.11.2011, 14:30   #22
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,273
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Hate That I Love You

Cytat:
No okej, mogli się sobie spodobać, czy coś, ale zaprzyjaźnić się? Żeby się zaprzyjaźnić, trzeba się choć trochę poznać, nie mogę powiedzieć o osobie, którą widzę pierwszy raz na oczy, że jest moim przyjacielem
Możecie mówić, że nie wiem nic o życiu, ale śmiem wątpić, że tak to właśnie działa.
chrupciu, teraz się nie wymiguj. Zacytowałeś fragment nie o przyjaźni, ale o "zaiskrzeniu". I ja Ci właśnie mówię, że to tak działa, sam zobaczysz . Poza tym Catti już powiedziała, że znali się wcześniej. Co prawda tekst bardzo skromnie to opisuje, autorka dała jedynie sugestię, że wiedzieli o swoim istnieniu, zaś kolejne zdanie:

Cytat:
okazało się, że James jest bardzo miły i lubi sprzątać, co mnie zdziwiło.
zdaje się wskazywać, że ta znajomość nie należała do tych górnolotnych :d Tak czy siak, trudno doszukać się jakiejś nieprawidłowości w zlepku 3 zdań. A "następnego dnia" należy już do zdania następnego, więc nie nawiązuje już do tej dalekiej przeszłości Oczywiście piszę to wszystko, ufając autorce, że wszystko w tym tekście jest zamierzone, nie chciałbym ocierać się o nadinterpretację
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 22.11.2011 - 14:33
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem