View Single Post
stare 06.07.2013, 18:02   #5
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,603
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w regulaminie i na forum

Cytat:
Zabrania się dodawania dwóch postów pod rząd. Jeżeli nagle Cię „oświeci”, dodaj to do posta poprzez opcję „Edytuj”.
Dwóch lub więcej.
Cytat:
Innymi słowy: żadnych antyklubów, czy wojen w grupach.
Bez przecinka.
Cytat:
Łamanie regulaminu - punktów karnych od 0 do 25 - wygasa po 30 dniach,
Powinno być "nagminne łamanie regulaminu". Podobno z panelu admina da się zmienić ta nazwę. A co do regulaminu, to wiadomo.
Wiecie, jakby któryś mod miał zły dzień/chciał dopiec userowi, którego nie lubi, może dać 25-punktowego pod pretekstem "łamania regulaminu", gdy ten np. ustawi sobie po raz któryś sygnę o wysokości 200 pikseli

Btw, jak czytam te przewinienia, to aż się łezka w oku kręci ;( Aż mi się zatęskniło za moderką xD
Cytat:
Multikonto - ban parmamentny.
Zrobić literówkę w tym zacnym wyrazie to skandal
Cytat:
Po zebraniu 30 punktów karnych, automatycznie użytkownik zostaje zbanowany na okres 7 dni.
Zbieraj punkty! 30 Możesz zamienić na darmowe, tygodniowe wakacje :>
Sponsorem wygranej jest administracja Forum The Sims Polska



Cytat:
Jak tylko będziemy mogli, zajmiemy się tym.
Zdanie ze starego regulaminu było spoko.
"Zareagujemy tak szybko, jak to możliwe."
Cytat:
Pamiętaj, żeby zachowywać umiar w raportowaniu i robić to tylko w uzasadnionych przypadkach.
Radziłbym to przerobić, bo wejdzie sobie na forum jakieś niedoszłe Oko Saurona, zauważy, że ktoś pisze o piractwie i zaraportuje, potem wejdzie na profil randomowego usera, gdzie trwa ostra kłótnia z wyzwiskami itd. - zaraportuje, następnie wejdzie do Marudnika, bo ma dosyć takich widoków, oślepią go gwiazdki w czyimś poście, no i ofc trójkącik, a po tym wszystkim - w świetle nowego regulaminu - dostanie warna za nieumiarkowanie w raportowaniu

Jeszcze a propos Marudnika - powinny być tam luzy dla useów, którzy lubią gwiazdki. Czasami niebo nad ich głowami w tym momencie wydaje się tak ciemne, że tylko te gwiazdeczki są w stanie dodać im ulgi - weźcie to pod uwagę
Sama dostałam 1-dniowego bana za posta w marudniku i nie chcę, żeby inni czuli się pokrzywdzeni tym jak ja wtedy.

Cytat:
Dziękujemy za pomoc.
Polecam się na przyszłość

Żegnaj stary regulaminie, który przeczytałam rejestrując się tu prawie 6 lat temu <chlip> I do którego często zaglądałam podczas mojej żyleciej kariery!

Ah, no i zapomniałam! Zupełnie sensowny i przejrzysty regulamin. Dobra robota! Widzicie? Jak chcecie, możecie ogarnąć to forum i zadowolić tych marudnych użyszkodników


EDIT: właśnie, co z nadużywaniem sarkazmów? W regulaminie nic o tym nie ma, a jakieś spięcia przy tym były.

@down: a ja ciągle "moderatorka" :>

Ostatnio edytowane przez Liv : 06.07.2013 - 18:21 Powód: tak, ostrej trawy się zachciało ;> + dzięki Rudzia :*
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem