View Single Post
stare 05.10.2013, 14:50   #170
Wikki
 
Avatar Wikki
 
Zarejestrowany: 16.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 277
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

W takim razie, jeszcze ja słówko...
Czytając wszystkie Wasze wypowiedzi odnoszę wrażenie, że większość myli pewne pojęcia i kluczowe sprawy. Nie do końca rozumiem, jaki jest sens tej dyskusji, wiadomo że są różni ludzie i różne zdania. Zarzuty wobec Ilony wydają mi się bezsensowne i warto brać pod uwagę, że oprócz wypowiadających się tu osób jest grono użytkowników, dla których ważne są konkrety, profesjonalizm, obiektywizm i rzeczowe podejście. Mnie osobiście bardzo podoba się postawa Ilony, to że nie szuka na siłę poparcia, sojuszników i pseudo-przyjaciół. Nie wszystkim potrzebne jest przymilanie, organizowanie ankiet, fanklubów, szukanie rozgłosu, nawoływanie do buntu. Ważne jest, by w gronie administracji była osoba potrafiąca oddzielić swoje sympatie i prywatne preferencje, wykonując obowiązki rzetelnie i bez "zewnętrznych" wpływów. W kwestii zarzutów, iż są osoby bojące się prosić o pomoc, teraz mają większe grono osób do dyspozycji i wybiorą taką, która w ich odczuciu sprosta ich oczekiwaniom. Ja osobiście, w razie potrzeby, zdecydowanie wybrałabym kogoś pokroju Ilony. Reasumując, nie wszyscy jesteśmy tacy sami i różnorodność jak najbardziej wskazana. Nie widzę też powodów, dla których Ilona miałaby kogokolwiek przepraszać i okazywać skruchę.
Dodam jeszcze, że takie dyskusje niczego nie wnoszą i często są sztucznie podsycane, stanowiąc rozrywkę dla znudzonych życiem użytkowników. Sam pomysł, by to "głos ludu" miał wpływ na skład administracji, uważam za absurdalny. Przyznam, że ja osobiście nie spotkałam się jeszcze z takimi zwyczajami. To załoga "zarządzających" ma ze sobą współpracować i dobrać tak ekipę, by owa współpraca była efektywna i służyła wszystkim użytkownikom. W kwestii ilości administratorów, czytając te Wasze pretensje, można ulec złudzeniu, iż w grę wchodzi walka o budżet i brak wystarczających środków na utrzymanie stanowisk. Wówczas, może miałoby to jakiś sens, jednak w forumowej rzeczywistości, zarzuty te nie są zasadne.
Wikki jest offline