View Single Post
stare 06.10.2013, 15:56   #129
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

Cytat:
Napisał Wikki Zobacz post
I tym samym, dać do zrozumienia wszystkim, w przyszłości łamiącym regulamin i przekraczającym wszelkie możliwe granice: "nie bójcie się, cokolwiek zrobicie złego, zbierzemy grupę krzykaczy i będzie amnestia"?
nikt nie mówi o amnestii, po prostu kara jest za wysoka, a poza tym użytkownicy widzą (a przynajmniej mi się tak wydaje) kiedy ktoś na coś zasłużył, a kiedy nie, więc jeśli będzie sytuacja że ktoś złamał regulamin to nikt nie będzie go bronił. Skoro dodała tego screena, a jest to zabronione, to ok, niech poniesie konsekwencje ale te są po prostu za wysokie. A wgl śmieszy mnie fakt że teraz administracja wymierza karę za jakiś całokształt, jeśli np. Rudzielec wyśmiewała Libby, to trzeba było wtedy myśleć co zrobić, a nie teraz po fakcie i komuś to wypominać.

I śmieszy mnie jeszcze to, że zachowujecie się teraz jakbyście w tej moderce ukrywali informacje wagi państwowej, ludzie jesteśmy na forum o simsach, a jest w was wszystkich tyle nienawiści że aż przykro, nie dość że w normalnym świecie człowiek co chwile wchodzi wkurzony, to jeszcze musi się wkurzać nawet na forum i po co ?
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly


αγάπη jest offline   Odpowiedź z Cytatem