View Single Post
stare 21.11.2013, 17:46   #28
Dżajawarman
 
Avatar Dżajawarman
 
Zarejestrowany: 15.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błąd Zapisu nr 12

Dzięki Mlecyk, ale właśnie dziś już bawiłam się z tym programem, pliki mam czyściutkie a i tak wyskakuje "błąd 12" po 20 minutach gry przy drugim/trzecim zapisie
Dlatego jestem gotowa imać się wszelkich innych pomysłów.

UWAGA! Błąd 12 zniknął w moim przypadku po zmianie rozdzielczości gry na mniejszą A ja już pisałam do EA. Jeśli to komuś pomoże, to kopiuje słowa eksperta z mejla, który otrzymałam od EA:
Poniższe porady powinny pomóc wyeliminować lub znacznie ograniczyć występowanie błedu 12

1. W czasie zapisywania w grze proszę wybrać "Zapisz jako" i stworzyć Nową nazwę zamiast Zapisu.

2. Spróbuj zapisać stan gry w trybie Edycji miasta jak również w normalnym trybie.

3. Spróbuj zapisać grę w trybie Pauzy.

4. Przenieś folder zapisów z Dokumenty na Pulpit.
Folder z zapisanymi plikami The Sims™ 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:

- Windows XP: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Saves
- Windows Vista/Windows 7: C:\UŻYTKOWNICY\nazwa użytkownika\Dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Saves
- Mac: Użytkownik/Documents/Electronic Arts/The Sims/Saves

5. Staraj się unikać opcji : Zapisz i wyjdź w grze.

6. Nie używaj odstępów, spacji ani żadnych znaków specjalnych w nazwie zapisów gry.

7. Jeśli posiadasz bardzo dużo dodatków w inwentarzu (np. z giełdy wymiany) postaraj się usunąć chwilowo cześć z nich.

8. Jeśli nic nie pomogło przywróć kopię zapisów zapisaną wcześniej na Pulpicie.

9. Zamknij grę i uruchom ją jako administrator (klikając prawym przyciskiem myszy na ikonę gry i wybierając uruchom jako Administrator).

10. Otwórz grę i zapisz ją jako zupełnie nowy stan gry, z nową nazwą.


Dodatkowo proszę zapoznać się z artykułem dostępnym pod adresem: https://help.ea.com/pl/article/sims-...or-12-13-or-16

Ostatnio edytowane przez Dżajawarman : 23.11.2013 - 16:00
Dżajawarman jest offline   Odpowiedź z Cytatem