View Single Post
stare 18.02.2014, 13:31   #3
Vivian_Darkbloom
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Warsztat Vivian_Darkbloom

Szczerze mówiąc makijaż był zamierzony - wzorowałam się na Taylor Momsen, także tego na pewno nie zmienię. Co do włosów, to najlepsze jakie udało mi się do jej typu urody znaleźć, ale na pewno będę jeszcze przeszukiwać strony - nie miałam już sił, musiałam w ciągu dwóch dni dwa tysiące dodatków ściągnąć i je sprawdzać... No i jeszcze pewnie wprawy nie mam, dla mnie wyglądają ok

To nie jest strój kąpielowy, to bielizna (zależało mi na tym, by była taka hmm... fikuśna?) Ale to już szczegół techniczny i rozumiem, że tak trochę wygląda, więc mówię to tak sobie o

Dziękuję Może znajdę trochę lepiej "zarysowany" makijaż oczu lub włosy, pokombinuję na pewno, każda rada się przyda, bo ja jeszcze zielona jestem Chętnie usłyszę również Wasze zdanie na temat jej rysów twarzy itp., przyznam, że moje Simki są raczej... różnorodne, staram się kombinować, nie mam jednego kanonu urody, więc pewnie rzadko będę trafiać w forumowe gusta, ale, hm... ryzyko

EDIT: Dodam tylko jeszcze, że chciałabym z tego właśnie bardziej sesje uczynić, niż samo robienie Simów - mam nadzieję, że taki sposób Wam się spodoba, po prostu mam bardzo dużo pomysłów na każdego z moich Simów

Ostatnio edytowane przez Vivian_Darkbloom : 18.02.2014 - 13:34
Vivian_Darkbloom jest offline