Temat: Galonowie
View Single Post
stare 22.07.2014, 12:13   #28
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Galonowie

Cytat:
Napisał Shattered
Zabiłeś ojca.. JEZU, Pomyśleć że na świecie są takie baby.. Matko, gdzie one były chowane...
To nie ona powiedziała, a ktoś inny, kto został tylko wspomniany, a nie wymieniony z imienia i nazwiska

Cytat:
Liczę na to, że Ada jednak zainteresuje się Mikołajem
Nie ty jedna na to liczysz Moja siostra była gotowa założyć jego fanklub.

__________________________________________________ _______________

Napisałabym o Gabrysiu, ale tak szczerze to mi się po prostu nie chce. Jest za gorąco żeby myśleć, a do tego mierzę się z aktualizacją OŻ, która zostaje przerywana gdy chcę zainstalować RiO. Poza tym nauka na prawo jazdy jest męcząca: muszę się uczyć. Ja! Nigdy w życiu się nie uczyłam regularnie, a teraz jestem zmuszona :/ Widzicie więc, że myślenie nie jest w tej chwili moją mocną stroną. I w ten oto sposób doszłam do wniosku, że zrobię wam krótką relację z tego jak żył sobie Cyprian z rodziną



Pamiętacie Dominikę? Tutaj jest już w swoim nowym pokoiku Cyprian i Ilona ukończyli studia z całkiem niezłym wynikiem jak na zaspanych rodziców i kupili małe mieszkanie.



A to jest Tom, małe, sympatyczne kociątko.



I jednocześnie ulubieniec Domi



No ok. Cypriana też



Kochani są, prawda?



Śpiąca królewna <3



A tu niezbyt chętna do współpracy Dominika. Była prawdziwym wyzwaniem dla taty.



Ale nawet po najcięższej pracy przychodził czas na zabawę.



Cyprian i Ilona doszli do wniosku, że ich córeczce przydałoby się rodzeństwo.





O! Patrzcie kto wpadł w odwiedziny! Poznajecie tego pana?



Dominika i Michaś wprost za sobą przepadają. Jak widzicie już od małego sporo razem przebywają, choć Michał jest od Domi trochę starszy



A Ilona ma z kim poplotkować. Na zdjęciach poniżej pewnie rozmawiały o nagłym zaginięciu Kai, bo fotka pochodzi z tamtego okresu





Mój Michaś został prawie uduszony



Ale przyszedł wujek Cyprian i go uratował





Wspominałam wam, że Ilona podobnie jak Emilia pisze książki? Nie? No to już wiecie






Czyżby rodzinka niedługo miała się powiększyć?



Dręczenie kotów cz.2 Tak dla ciekawostki: Ilona w wieku Domi też dręczyła swojego kota Napoleona





Rodzinne śniadanko.



Nieco starsza Domi.



Tutaj ze swoją najlepszą przyjaciółką – Dianą Głowacką.



Dzięki niej Michał poznał Dianę, jednak mimo wielu planów matrymonialnych Domi ta dwójka nie skończyła razem. Ale w tajemnicy wam powiem, że Dominika wciąż ma nadzieję, że oni nie wiadomo jakim cudem się odnajdą (uważa, że są dla siebie stworzeni, a poza tym nie lubi żony Michała, ale to już odległa dla nich przyszłość Zajmijmy się ich dzieciństwem)







Będzie bobas <3



Domi bardzo się ucieszyła z tego powodu i już wprost nie może się doczekać siostrowania



A to Jerry



To chyba były ostatnie chwile Toma jako kociaka.





Jej! W odwiedziny przyszedł dziadek Alfred



Wpadł w samą porę, żeby zawieźć córeczkę do szpitala



Na świat przyszedł Marcel – rudzielec po babci Dadze, oczy ma chyba po dziadku Alfredzie.



Gratulacje od Zygmunta Krakusa, najlepszego przyjaciela Cypriana. Jakby ktoś chciał wiedzieć, to Zygmunt został drugim mężem Abigail Fręch i mają dwóch cudnych synów <3









Oho! Ktoś tu narobił w pieluchę i śmierdzi



Szczęśliwi rodzice patrzą jak ich dzieci się bawią <3







Coś mi się wydaje, że Tom nie ma łatwego życia



I do tego musi chodzić głodny! Tak to jest jak w zasięgu wzroku Marcela zostawia się coś, co można zjeść



Domi i Tom mogliby zostać zawodowymi aktorami Umieranie mają opanowane do perfekcji













Domi podrosła <3



Michaś też się postarzał





Spójrzcie jaką to Cyprian ma kochaną córeczkę. Przygotowała śniadanie dla wszystkich.







A tu Marcel ze swoim kuzynem i jednocześnie przyjacielem – Konradem Galonem (on jest od Fabiana i Kai).



Natomiast Domi w dalszym ciągu przyjaźni się z Dianą i truje wszystkim, kto tylko chce słuchać, że nie lubi dziewczyny Michała



No, ale ogólnie ma całkiem klawe życie. Ten uśmiech chyba mówi wszystko, nie?

C.D.N.

No dobra, może ktoś wie jak sobie poradzić z tą aktualizacją? Na starym laptopie wszystko działało i nie było problemów, a na tym nowym mam same problemy Przerobiłam już chyba wszystkie poradniki na ten temat Przedtem w ogóle nic nie chciało się zainstalować, a teraz ta aktualizacja. No chyba mnie coś trafi, a choć teoretycznie mogłabym żyć bez RiO, to już się do nich przyzwyczaiłam :/


Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem