View Single Post
stare 14.08.2014, 12:02   #4
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra zacina sie, i wszystko sie rusza

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
TS3 ma ostre tendencje do zacinania się nawet przy dobrych komputerach. Ale nie masz zbyt wiele pamięci RAM, to też może wpływać na płynność gry (szczególnie jak masz dużo rozszerzeń). Tu jest spis porad co robić, gdy gra się tnie.
Nie zgadzam się,że to zbyt mała ilość pamięci ram.Gdyby było za mało ramu ,to poziom wykorzystania ramu byłby ok. 80,90%.Ja mam 4gb ram i u mnie TS3 ze wszystkimi dodatkami ciągnie ok. 1.5gb ram,a wykorzystanie ramu to raz miałem 60% .U mnie są takie zacinki,ale TYLKO w Isla Paradiso.W 1 simowym dniu nie ma zacin,ale po kilku dniach(simowych) to zacinki są coraz większe.W 5 dniu to gra potrafiła stanąć na 5 sekund i tak jak piszesz wszystko się porusza,ale nie da się nic zrobić tzn.drzewa się kołysają,diament nad głowami simów kręci się.Nie wiem jak to rozwiązać,w innych światach jest ok.Kiedyś też miałem taki problem na starszym komputerze,gdy zainstalowałem zwierzaki,ale problem sam z siebie się rozwiązał,nie wiem jak,miałem przerwę kilka miesięcy,a potem to już nie było zacinek.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem