View Single Post
stare 13.10.2014, 16:40   #42
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 609
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Zatoka Anglera by orka Helena

Zatoka Anglera. Skąd pomysł na taką nazwę?
Już chyba nie muszę mówić, że wszystkie simy i simki są śliczne?
Widzę na 4 zdjęciu przedstawiającym Martę sklep z lodami. Czyżby nawiązanie do The Sims 3? Rafał... bardzo ładny z niego sim i te uszy. Jak prawdziwy elf, a Robaczek to już w ogóle. Też miałem taki przypadek, że zamiast kot być samcem stawał się kobietą i na odwrót. Dwójkowe animacje również mi się podobają, a zwłaszcza kiedy simy są radosne. Bardzo dobrze, że Natalia przeprosiła Martę. W końcu należało się jej. Może Natalia poroniła, bo jest na coś chora. Z tego co pamiętam przy 1 ciąży też prawie poroniła. Ania strasznie przypomina moją siostrę z twarzy. Może Rafał zamiast zostać burmistrzem, mógł zostać pokojówkiem? Na ślubie Rafała i Sary widzę także Ritę. Jak przeniosłaś osoby z Miłowa. Chyba nie w taki sposób jak można przez grę? Jeżeli tak to radzę Ci zajrzeć do tego tematu.
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=63136
Z tego co widzę bycie burmistrzem nie służy Rafałowi. Domy jakie śliczne. Widzę, że umiesz budować. Kobieta zmienną jest. Chodzi mi tu o Kasandre. Don rzucił ją przed ołtarzem i potem była na niego wściekła. Jednak znowu chciała z nim wziąć ślub. I po co Natalka wróciła do Kamila? Głupia jest, a może obydwoje nie chcieli sprawiać więcej bólu dzieciom? To teraz Robaczek powinien się nazywać Robaczkówka? XD U Ciebie chyba jeszcze żaden sim nie umarł ze starości (poza Mortimerem). Trochę pusty ten cmentarz. Żadnych drzew tylko groby.
Trochę długi ten komentarz. Czekam na dalsze losy!!
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem