View Single Post
stare 09.11.2014, 11:40   #1801
Lazybones
 
Zarejestrowany: 09.11.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Siema, mam dosyć obszerne pytanie i nie mam pojęcia gdzie je zadać - więc wybrałem ten temat.

Mam możliwość kupna wszystkich dodatków do the sims 2 po taniości ( tych których nie mam). Naszła mnie niezła zajawka na simsy. Zastanawiam się czy nie lepiej kupić The Sims 3 z kilkoma dodatkami? (Czwarta część odpada bo mam za słaby komputerek ;( )

O co mi chodzi: Zależy mi na tym, bym mógł sobie stworzyć własne miasto i zaludnić je własnoręcznie. Wiem, że w the sims 2 jest to możliwe. Można stworzyć własną okolicę i zbudować w niej domy, upiększyć drzewkami itp. Nie mam pojęcia natomiast czy w 3 części można to zrobić? Nigdzie nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Kiedyś sporo czasu grałem w 2 i tworzyłem własne budowle i miasto. Jeśli w 3 jest to możliwe to czy jest duża różnica podczas budowania domu? (Usprawnienia, czy w ogóle dużo przyjemniej się to robi?). Jeśli jest taka możliwość w 3 części to możecie mi wytłumaczyć jak to robić, gdzie kliknąć. U kumpeli szukaliśmy tej opcji ale nie mogliśmy jej znaleźć. (miała tylko podstawkę wtedy.)
Lazybones jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.