View Single Post
stare 14.01.2015, 15:46   #23
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
To przeplacilam 7 dolarow eh
Paypal od razu pobiera pieniadze z konta bankowego ktore sobie w nim zarejestrujesz. Nie czekasz na nic. Podczas platnosci tylko logujesz sie do paypala wpisujac email i haslo i reszta sama sie robi, platnosc jest od razu. Czekasz tylko wtedy, gdy chcesz wyslac pieniadze jakiejs osobie na jej konto bankowe, lub gdy ktos paypalem wysyla kase Tobie, mnie mama wysyla czasem kase za granice i czekam ze 3 dni, ale platnosci paypalem np. przy zakupach online odbywaja sie natychmiastowo, wiem bo nie raz korzystalam Ale jesli nie lubisz to OK, nic na sile.
Zapewne tak jak opisujesz jest przy połączeniu konta bankowego z kontem paypal, a tego właśnie chciałam uniknąć, bo nie kupuję dużo przez internet i poza, jak się teraz okazało, origin nie jest mi to potrzebne. Dziękuję za te informacje, bo jeśli nie będę miała wyjścia, będę już wiedzieć, że szybko to załatwię

Póki co czekam, bo czytałam, że możliwe jest iż na DotSim pakiet będzie można kupić w niższej cenie
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem