View Single Post
stare 17.02.2015, 11:14   #8
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 28 [30]


ciepła woda – Meryam – Powrót do starego nicku był zdecydowanie strzałem w dziesiątkę.
Suzzy – Desire - bardzo udana zmiana! Nowy nick bardzo ładnie się prezentuje.
Ktoś - Majestatyczny Pieseł – majestatycznie tak bardzo, wow. Zmiana nicka niby ok, ale jednak „Ktoś” był „kimś”.
Christa – Rumanzovia – Christa miało klimat. Nie mogę sprecyzować na czym polegał, ale nick brzmiał bardzo ciepło. Rumanzovia cały ten charakter straciło
Khredka – Nelia – nowy nick jest udany, dla mnie ma dość kameralny charakter. Podoba mi się, szczególnie w porównaniu do starego! –
Kędziorek - Hefalump w gatkach caput mortuum– zdecydowanie najdłuższy nick na forum. Kędziorku, cóżeś uczyniła? Ubrałaś naszego kochanego Hefalumpa w jakieś śmiertelne gatki, oj, oj.
Rainbow Dash - Rainbow Potato – znam historię tego nowego nicka i nadal uważam, że sam Ziemniak byłby lepszy. No ale nie ma co narzekać, „Tęczowy Ziemniak” to też jest coś.
Skromny Pan Mroczności - wesołe69 – – kolejny konkurs na nick i kolejna zacna nazwa użytkownika. Mimo śmieszności i radości płynącej z tych cyferek, moje serce jest przy Skromnym Panie Mroczności.
Gingers – Vanitas – zmiana średnio udana. Poprzedni nick był Twoją wizytówką, obecny kojarzy mi się tylko z „toposem marności”.
Absolem – Levkoni - poprzedni nick o wiele bardziej mi się podobał, częściowo przez charakter starego mędrca z Alicji w Krainie Czarów
Juliet - konformistyczny lodzik - nie jestem fanką takich przekombinowanych nicków. Juliet było ładne i proste.
Charionette & Everlasting
Charionette jest offline