View Single Post
stare 17.02.2015, 22:11   #2
Lion
 
Zarejestrowany: 10.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 51
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE

Bardzo miło przeglądało mi się artykuły z tego numeru! Cieszę się, że przy poruszeniu tematu książek, ktoś z forum wspomniał o twórczości Stephena Kinga, którego uwielbiam! O żywieniowych perypetiach też się przyjemnie czytało, już wiem, że jeśli kiedyś będę miał okazję wybrać się do Jerozolimy, to lepiej zabrać jak najwięcej swojego prowiantu W miarę możliwości oczywiście

Nie jestem zbyt długo na forum, to nawet nie jeden rok, także fajnie, że jest dział poświęcony przeglądowi numerów archiwalnych, sam z siebie pewnie bym ich nie odkopywał.

Gram tylko w The Sims 1 i 2, w dodatku nie używam żadnych CC, dlatego Nowinki ze Świata Simów i działy Polecane... aż tak mnie nie wciągnęły, ale zajrzałem do nich i muszę przyznać, że Hebe oraz Liv wyszukują bardzo fajne dodatki, które świetnie się prezentują. Nazwanie ubrań ciążowych Konkurencją dla bocianów było mistrzowskie

Artykuł w M jak mieszkanie wprost mnie zawstydził Jak już napisałem, gram bez CC, a w życiu nie zbudowałem w simsach czegoś, co choćby się zbliżyło do pokazanego wnętrza, które w końcu też bez żadnych dodatków zostało zbudowane! Jest cudowne! Ponadto pokazywanie dawnych dzieł forumowych twórców jest świetną sprawą, bo podobnie, jak z archiwalnymi numerami gazetkami, do starych tematów z domkami też pewnie sam z siebie bym nie zajrzał, a są tam prawdziwe perełki!

Moim faworytem jest artykuł ze Świata w pigułce! Kocham czytać oraz oglądać reportaże o takich ciekawostkach ze świata natury! Można wręcz powiedzieć, że o długowiecznych roślinkach czytałem z zapartym tchem

Nowinki techniczne jakoś mnie wciągnęły, ale od razu zaznaczam, że to nie wina tego, jak zostały opisane, ale owych nowinek samych w sobie

Zaprezentowane filmy i seriale uświadomiły mi, jak wiele kojarzę klasyków, których w życiu nie oglądałem, aż wstyd... Jestem bardzo ciekawy serialu o Zorro, chyba się skuszę na oglądanie, tym bardziej, że puszczają go właśnie w tv. Koniecznie muszę też obejrzeć Mistrz kierownicy ucieka! Ten film oczywiście już parokrotnie widziałem, ale mam do niego wielki sentymenty, bo przed laty oglądałem go z ojcem i bratem. Sam byłem wówczas smarkaczem i nie rozumiałem co oni w nim widzą, dopiero kilka lat później i ja miałem niemałą frajdę z jego oglądania Chyba nawet mam gdzieś w domu DVD ze wszystkimi trzema częściami. Muszę je odnaleźć i zaprosić brata do wspólnego seansu

No proszę, okazuje się, że jestem nie tylko zodiakalnym bykiem, ale też bobrem... Jego opis niebezpiecznie bardzo do mnie pasuje

Jestem bardzo ciekawy, co też zostało umieszczone pod mikroskopem w Stefie luzu... Miło też było zobaczyć zadanie ze zdjęciem, które pochodzi z jednego, z moich ulubionych OJSG

Ostatnio edytowane przez Lion : 19.02.2015 - 16:54
Lion jest offline