Temat: Zbugowany dom
View Single Post
stare 06.04.2015, 17:20   #6
Lenna
 
Avatar Lenna
 
Zarejestrowany: 14.12.2013
Skąd: SimCity
Płeć: Kobieta
Postów: 39
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Zbugowany dom

Miałam identyczny błąd, którego tak naprawdę nigdy nie naprawilam, przestałam po prostu grać tą rodziną. U mnie parcela się zbugowała w jakiś sposób chyba przez kartę graficzną... Ogólnie miałam straszne błędy z grafiką, cienie często były zbugowane (klik), czarne kwadraty pod Simami i nie tylko (klik). A na tej parceli miałam dodatkowo basen i ten taki maxisowy płot przezroczysty, działy mi się z tym niesłychane błędy, w każdym basenie w grze pojawiły mi się dziwne zbugowane cienie, a w tym dodatkowo pojawiały mi się przedziwne obrazy, ciągi znaków, itp. A płot to już w ogóle, czasami potrafiła mi znikać ta przezroczysta część, tak że widać było same słupki. Pewnego dnia po prostu nie dało się już wejść na tę parcelę. Miałam na niej też nagrobki, ale wątpię żeby to była ich wina. Tak więc parcela może zbugować się z różnych powodów
Teraz już wiem, że wystarczyło zmienić w ustawieniach cienie na średnie XD

Co do twojego problemu, wyprowadziłaś rodzinę z tamtego domu? Jeśli tak, to oznacza, że wszystkie meble zostały sprzedane i dom ten teoretycznie jest pusty. A to oznacza, że nagrobki też się chyba usunęły (nie jestem na 100% pewna, bo nigdy tak jeszcze nie robiłam). Ja bym zostawiła ten dom na wszelki wypadek w spokoju.
__________________
Lenna jest offline   Odpowiedź z Cytatem