Temat: Jagodowo
View Single Post
stare 23.07.2015, 19:09   #14
tut
 
Avatar tut
 
Zarejestrowany: 14.04.2015
Skąd: Włocławek
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jagodowo

Witam!
Troszku mi się nudzi, więc wrzucam nowy odcinek.

Cytat:
który zdecydowanie wolał towarzystwo starszej siostry i innych jego rówieśniczek
Cytat:
Ale Zuza jest jego młodszą siostrą
Chodziło mi, że Zuza jest starsza niż Oliw.



Chcę zaznaczyć, że zdjęcia te wykonane są, kiedy jeszcze nie planowałam dodania ojsg... Dlatego np. są pominięte grupy wiekowe etc. Ponadto nadal nie wiem dlaczego tak jest, ale jak robię zdjęcie, to jest ono troszkę oddalone i łapie więcej góry niż kadr, który ustawiałam przy jego robieniu. Wcześniej nawet o tym nie wiedziałam, dlatego te zdjęcia są, jakie są.


A teraz część właściwa.



- Mamo! Jak dorosnę, chcę zostać astronautą!





Nadzieja nadal nie pracuje, dzieciaki chodzą do szkoły, a Witek rozwija swoją 'karierę' przestępczą. Jednym słowem czas płynął w miarę spokojnie.



Pierwsza miłość Zuzy.





Urodziny Oliwki.





Wspólne zdjęcie.



Zuza z bliska.



Randomowe na śniadaniu.




Nowa fryzura Nadziei.



Dziewczyny poznały nowych chłopaków: brunet to Bartek, a blondas - Tomek.















Zuza i ten jej urok osobisty xD



W niedzielne popołudnie cała rodzinka wybrała się do kręgielni. Dobrze szło chyba tylko Jankowi.















Następnego dnia Zuzka stwierdziła, że musi 'zaaktualizować swoje związki'
i zerwała ze swoim poprzednim chłopakiem.



Witek stał się dorosłym i wyprowadził się z domu.



Bug.







**



Tymczasem w domu Manków.

Lato, lato. Lato czeka...



Narcyz kupił sobie niewielkie, piętrowe mieszkanie i rozpoczął karierę sportową. Kilka dni później zaprosił do siebie Anastazję - dziewczynę, którą poznał na studiach. Widać bardzo się stęskniła.







Nie tylko ją do siebie zapraszał.



Wanilia wróciła z dyplomem do rodzinnego domu. Szybko udało jej się znaleźć zatrudnienie w dziennikarstwie - zawsze chciała spróbować swoich sił w tej karierze.







Później wybrała się do miasta.



Chciała kupić sobie zwierzątko, ale ostatecznie zrezygnowała.







Nawiązała bliższe kontakty z panem pokojówką.



Oraz zaczęła malować w wolnych chwilach.



Lukrecja i Franciszek zmienili grupę wiekową, ale nadal pracowali.



Wanilka znalazła też czas, aby odwiedzić swojego brata. Trochę pożartowali, powygłupiali się.





Narcyz zaprosił Anastazję na randkę.







Anastazja jest bardzo w niego zapatrzona.



To była udana randka.





Ale Narcyz ma też sporo innych simek.
















**



Witkowi udało się kupić niedużą kawalerkę, nie stać go było, żeby urządzić ją tak jak chciał, ale na razie musiało mu wystarczyć.

Śniło mi się, że Narcyz obracał wszystkie simki w mieście!



On i Narcyz stali się dobrymi kumplami w szkole średniej, później ich drogi się rozeszły, ale teraz Witek postanowił odnowić starą przyjaźń.



- Słyszałem, że niezły z Ciebie podrywacz, wszystkie simki w naszym mieście są Twoje!
- No może jeszcze nie wszystkie

Jednak nie wszystkie. Witek poznał uroczą sąsiadkę, która wraz z małą córeczką wprowadziła się niedawno dwa domy dalej.





Świetnie się dogadywali, szybko znaleźli wspólny język, a Witek zwinnie zmieniał temat kiedy Dominika, bo tak jej było na imię, pytała gdzie pracuje.
Na jedną z pierwszych randek Witek zabrał ją na wrotki.







Sam nieźle wywijał.



Później zrobiło się miło, zaczęli tańczyć, ale Witek chyba nie poczuł rytmu.






**




W domu rodzinnym Witka też kwitła miłość.



Chłopcy byli częstymi gośćmi. Praktycznie po powrocie ze szkoły siedzieli aż do późnego wieczora co denerwowało Nadzieję, bo pieniędzy było mało, a miała dwie gęby do wyżywienia więcej.



Dziewczyny także uwielbiały spędzać czas razem.







Niespełnione marzenia Nadziei.



Wit często wpadał w odwiedziny.



- Dobrze Cię widzieć synu. Wariatkowo tu mam z tymi kobitami.


- I wiesz, gotuję tę zupę, mieszam, mieszam, a ona i tak wykipiała.


- Nie słuchaj ojca, on wcale jej nie mieszał. Zostawił na gazie i poszedł oglądać mecz.




- Wzruszyłam się, mój brat i chłopak.


- Tak naprawdę tę zupę przypaliła mama, tylko wstydzi się powiedzieć. Tata był wtedy w pracy!





**



Wanilia sporo się uczyła, czytała wiele książek, chciała zostać zauważona przez szefa by stać się kimś ważniejszym i poważniejszym w firmie.



Dbała też o wygląd, chciała wyglądać profesjonalnie.



Lukrecja zrezygnowała z pracy i przeszła na emeryturę. Chciała przekonać Franciszka do tego samego, ale on za bardzo lubił swoją pracę. W domu by się po prostu nudził. Lukrecja często siadała w ogrodzie i po prostu rozmyślała.



Po tylu latach nadal bardzo kochała swojego męża.



Wtedy państwo Manko zdecydowali się na tygodniowy wyjazd do trzech jezior.







Pozdrawiam.
__________________
Jagodowo
Jagodowo na blogspot
tut jest offline   Odpowiedź z Cytatem