View Single Post
stare 07.01.2016, 21:14   #2
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,884
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Forumowe archiwum

Może zacznę od tego, że Twój avatar idealnie nadaje się na głównego bohatera jakiejś creepypasty... XD



Dzięki za wydzielenie tematu.
Nie chodziło mi do końca o coś takiego. W tamtym archiwum są tematy stricte organizacyjne - jakieś stare konkursy czy dyskusje o reorganizacjach. Fajnie, że to się zachowało, bo sam lubię wracać do jakichś starych wątków typu "co zrobić na forum" (i przerażać się na widok moich starych postów ). Ale w działach simowych już takiego archiwum nie ma. Wszystkie tematy są w jednym dziale, wyróżnia je tylko to, że są pozamykane. To tworzy trochę chaos, no i mija się z moim spojrzeniem na forum, o którym wspominałem w 1. poście (z tych cytowanych wyżej). Ale przede wszystkim - chyba że tylko ja tak mam - forum pewnych tematów "nie widzi". Wy o tym pewnie nie wiecie, bo moderatorzy chyba widzą więcej, ale gdy zwykły szary user jak ja wbija do chociażby "TS2 - Problemy z grą", ma przed sobą niecałą 1 stronę wątków, chociaż tak naprawdę jest ich tam masę więcej, z tym że, jak mówiłem, niewidocznych. Tę tajemniczą resztę da się znaleźć szukajką albo "Pokazując posty użytkownika X". Gdyby w każdym dziale powstał analogiczny do niego z nazwy poddział z dopiskiem Archiwum, można by tam przenieść i upublicznić na wieki wszystkie rozwiązane kwestie, problemy, zamknięte rozmowy. Wtedy dalej byłaby możliwość tworzenia nowych wątków w dziale macierzystym, a po ich zakończeniu przenosić je do Archiwum. Ułatwiłoby to szukanie i pewnie też w jakimś stopniu googlowanie, no i FTS byłby już bardziej taki, jak to wcześniej opisałem - wielka encyklopedia i skarbnica. No i wtedy moglibyśmy faktycznie nazywać się z dumą "największymi". Chyba że większość uzna, że nie ma sensu i niepotrzebna zamota, to sorry za kłopot z wyodrębnianiem wątku Cum xd

Ale te "wątki ukryte" rzeczywiście moglibyście ukazać haha

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 07.01.2016 - 21:18
Pink Panther jest offline   Odpowiedź z Cytatem