View Single Post
stare 21.04.2016, 21:39   #19
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Odcinek 7 – Bez Tytułu

W czasie zakupów Jakub Modest stanął w ogrodzie i się nie ruszał.



Kilka zdjęć ogrodu Jakuba



Sekcja pomidorów. Mały krzaczek to tuskawki, a jeden nierosnący to pieprz.



Pomidory, tuskawki i fasola.



Miyoki po powrocie z zakupów zajęła się formalnościami przy założeniu własnej firmy.
- Tam więc lokalizacja. Lepiej nie zakładać w Gruzjanistanie, bo tam jest konkurencja, do tego trzeba jeździć dość długo, a nie ma na to czasu. Naprawdę nie ma czasu. Nazwa, hmmm może Klub Ślimaków – Lase i CW się spodoba, nikt się nie domyśli charakteru działalności. Ewentualnie Chatka Miyoki. Teraz trzeba będzie zatrudnić główny obiekt zainteresowań, tylko… jaka płeć? Nie znam za dobrze rynku w tej strukturze.

CW sprawdziła swoją pocztę e-mailową, aby sprawdzić, czy może jednak dostała odpowiedź od loży masońskiej. Otrzymała.
„Dzień dobry Cytryśnio Seagal, my, przedstawiciele Wielkiej Loży Masońskiej Wschód Polski chcielibyśmy poinformować, iż pani podanie o przyjęcie do naszej Loży zostało rozpatrzone pozytywnie. Jednakże zapraszam panią na spotkanie kwalifikacyjne 30 maja o godzinie 15.
Pozdrawiam, Jarosław Gęsiński, Wielka Loża Wschód Polski”



- W końcu przeczytali moje podanie! Chyba dużo mają kandydatów do tej loży, że tak późno spotkanie. Muszę być najlepsza. Rzucić się na tory. Mam nazwisko Seagal, to może mnie chętniej przyjmą. – myślała Cytryśnia

Jakub Perplexite zajął się tym, co umie najlepiej, czyli trollowaniem w internecie. Na swoim ulubionym forum rzucił się w konflikt z użytkownikiem bochenek666.
ty śmiesz mówić,że słuchanie Bieber Ladena,mandaryny i odgłosów miksera jest do dupy?ty w ogóle masz słuch?!idź się potnij,nie da się ciebie słuchać.
- Spokój Jakub, ja tylko mówię swoje zdanie. A ja chciałem ci miłość wyznać, mimo, że jestem satanistą. Tak więc może i wyznam, kocham zUo. – odpisał bohenek666
aha,dobra – odpisał Jakub – i tak cię nie lubię,nawet jak mnie kocasz
- To idź spać, już północ, a dzieci śpią od 19. – napisał mu na koniec bochenek666
dziecinny jesteś,aż za bardzo. tak więc dobranoc,bo jesteś niedojrzały. – odpisał Perplexite



Rano, pierwsze co zrobiła Cytryśnia, to podzieliła się z Lase dobrymi nowinami.
- Słuchaj, Lase! Dostałam się do loży! 30 maja mam rozmowę. Przyjmą mnie i zawładnę światem.
- Nie chcę ci psuć humoru, ale to trzeba być iluminacją czy jak im tam. albo prezydentem Stanów.
- Nieważne, ale jak się dostanę, to zaraz ty wchodzisz! Zrozumiane?
- Ale po co mam być masonką? Nie chce mi się.
- Bo fajnie jest być masonem. A mieć znajomych masonów jeszcze fajniej. A no i bo tak. – odpowiedziała Cytryśnia
- Nie przekonałaś mnie, ale żeby cię uszczęśliwić… - stwierdziła z niechęcią Lase



Później wszyscy oprócz Jakuba Modesta zjedli śniadanie zrobione przez Miyoki.
- Cos mi się wydaje, że nie wyjdzie nam z tym burdelem, lepiej już zróbmy harem, biuro porad, ewentualnie więzienie. – w trakcie posiłku stwierdziła Lase
- Ale nie warto się poddawać, a jakąś kasę zarobić trzeba. – powiedziała Miyoki
- No to nie rób tego o tak od razu, bo musimy trochę spraw załatwić. My z CW szukamy pieniędzy, robimy manifestację z okazji miesięcznicy urodzin Julii Mefisto, później wesele pewnie dojdzie, tyle rzeczy do roboty, a żeby jeszcze robić dom publiczny?! – stwierdziła Lase
- I tak nie jest gotowy, ale nazwą tymczasową może być Klub Ślimaków?
- Ślimaki Współlokatorki Miyoki brzmi lepiej. – zaproponowała Cytryśnia
- Muszę się zgodzić z Cytryśnią. – powiedziała Lase



Po obiedzie Cytryśnia z Laselight poszły do swojego ulubionego salonu gier „Gierek” pograć tym razem w gry hazardowe. Grały z nietypowym gościem.
- TW Trwam
- Moher? – spytała Lase
- Nie, Lase, przecie każdy tu ma swój nick, bo ten salon ma tą zasadę, że jak się tu ktoś zapisuje, to ma identyfikator przecie. – odpowiedziała CW
- Konrad Walezy, witam. – odpowiedziała Lase
- TW Cytrynowa Wiśnia. – odpowiedziała CW
- Ej moher, może idziemy zaraz do kościoła? A nie, jesteś telewizją. To chodź, pooglądamy razem w domu telewizję mój moherku. Pochodzimy razem w beretach moherowych jeszcze. – Lase zaczęła zagadywać gościa, jak to zwykle bywa. Niestety TW Trwam nie odpowiadał i ograł je obie. Wyszedł bez słowa. – Co za idiota?! Myśli, że jak jest TW to jest fajny cwaniaczek jeden. I jeszcze nas ogrywa. Sprawdź CW skrzynkę może teraz, czy odpisał ktokolwiek.



CW sprawdziła skrzynkę e-mailową. Znalazła tam odpowiedź na jej list od Donalda Trumpa.

Witam drogich państwa!
Z racji dbania o patriotyzm i ze wzruszenia tym listem pieniądze zostały wysłane na konto, choć mi ich szkoda. Głos na mnie to naprawdę wielka nagroda. A co do współlokatora to radzę zrobić zakaz wstępu do domu dla muzułmanów. I oczywiście przyjmuję zaproszenie na wesele.

- Chociaż tyle, w końcu kasa na manifestację. Pisz na fejsbuczku, czy gdzieś, że szukasz ludzi, którzy przyjdą za kasę na manifestację. Ja się zajmę reklamą na 6obcy. Jeszcze trzeba poszukać ludzi w klubach, to wysyłaj Miyoki SMSa, żeby pochodziła po klubach i zachęciła jakiś ludzi do przyjścia. – rozkazała Lase



Jako, że Jakub lubił wykorzystywać kobiety, Miyoki za niego naprawiła węgorza w ogrodzie.



Po powrocie do domu, Lase reklamowała manifestację na 6obcy, CW na fejsbuku, a Miyoki poza domem rozdawała ulotki i reklamowała manifestację.





Perplexite zaś robił to co najlepiej potrafił, czyli brał udział w zawodach na najlepszego prowokatora w internecie.
APPLEELELELELE MR BEEN LADEN TO ŚWIETNY PIOSENKAŻ,ALE CO Z TEGO,RZE NIE IZDNIEJEE!!!!!!111OMEONEONEO!!!!! POZATYM PISZE TO Z KOMURKI MUZGOWEJ,BO CZAK NORIZ KOPNĄ MUJ KOMPÓTOLEW Z PUŁTÓSKA I MI SIEM WYŹWIEDLA,RZE KOMPÓTELEW KOPNIENTY S PUŁTÓSKA I NIE MOGEM GO ÓRÓHOMICZ!!!!!!! POMURZCIE LÓDY BO NIE WYTRZYMAM BEZ KOMPÓTOLEWA tu154m~!!!!!!1111!!!!!!1111111!!!!!!!!11111111!!!! !!!! POZDRAWIAM MOJEGO PRZYJACIELA TÓSKENA PUKI MAM KOMURKI MUZGOWE!!!!!!1111



Po wygraniu zawodów, w nagrodę poszedł zająć się swoim pięknym ogrodem. Załamany pomyślał:
kolejny ban!to niesprawiedliwe,że ja dostałem bana,a nie ktokolwiek inny.

__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem