View Single Post
stare 22.04.2016, 20:07   #7
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mod na oświetlenie, Radiance Lighting 2,4 vs Ultimate Collection

Ściągnęłam sobie te pliki i okazuje się, że o tyle nie jest tak źle, że we wszystkich dodatkach i akcesoriach jest plik z nazwą skrótową (ep i sp). W sumie to zacięłam się dwa razy. Pierwszy raz na Rezydencjach i Ogrodach, bo to się nazywa, że to są akcesoria, ale skrót ma ep9, a nie sp9. Drugi raz na H&M Fashion, bo to powinno być sp5, a nazwa w folderze akcesoriów to sp 4... Bardzo głupio, bo wyszło na to, że są dwa akcesoria sp4... Sam ogrom plików i folderów nieco przeraża, zwłaszcza na początku, ale jakoś poszło.

Tylko powiem szczerze, że albo jestem ślepa, albo coś nie działa, albo po prostu nie wiem czego się spodziewałam, ale jakoś tak nie widzę dużej różnicy pomiędzy światłem maxisa, a gunmoda... Jest na pewno nieco lepiej, ale czy ja wiem, czy aż tak by jak niektórzy pisać, ze to najlepszy mod itp... Jak zamontowałam mod na zmianę oświetlenia w Minecrafcie to było widać różnicę jak dzień do nocy, a tu tak nie bardzo.

Na mts miałam też o tym wątek, i wstawiłam tam te foldery tak jak powinno być w UC.

http://www.modthesims.info/showthrea...=1#post5010198
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem