View Single Post
stare 19.06.2016, 19:39   #28
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Tyskie na forum

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
Za każdym razem po przeczytaniu Twojego odcinka nie wiem co napisać, po prostu brak mi słów
Nie dziwię sie, sama tak mam, że jak przeczytam swój odcinek, to nie wiem jak skomentować

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
W ogóle to ja nie wiedziałam, że był jakiś zakład, coś przegapiłam, czy dopiero teraz o tym napisałaś?
Chyba dopiero teraz napisałam, może w jakimś odcinku coś napotknęłam. bo akurat to jest związane z historią OJSG. Kiedyś rozmyślałam, co by tu zrobić w simsach i stwierdziłam, że forumowiczów z banowanka. Do tego też zbanowanego Perplexite, który, jak wiedzą osoby, które były na forum od któregośtam do 2013 (RIP) był trollem i w 2013 dostał perma. I żeby było ciekawiej, dpo tego powstał zakład, kogo najszybciej Jakub uwiedzie, bo jest jedynym facetem w domu. I nawet na początku to nie miało być OJSG, tylko jakby to powiedzieć... takie doświadczalne granie, a nawet w planie wtedy była bardziej kontrowersyjna akcja, ale jednak powstało OJSG Ale myślę, że na pierwszym odcinku widać, że to nie miało być OJSG

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
No i jak Ci się udało ogarnąć taką ilość ludzi na weselu. Gratulacje xD
Zacznę od tego, że zorganizować takie wesele było ciężko, bo goście uciekali, biegali itp, a potem pod koniec cały czas chodzili, jak roboty XD
Ale najważniejsze, że z obawy o to, że popsuje otoczenie, zrobiłam wesele w innym mieście. Na parcelę-dom weselny wprowadziłam rodzinę główną, a potem, przy użyciu InSima (przywoływacz sąsiadów), przywoływałam resztę gości weselnych. I tu mogli robić co chcą, ale w szczegółnych wypadkach, typu oglądanie wesela, pilnowałam, aby usiedli. I tu mogę dodać, że zdjęcia do wesela były robione w jednym ciągu, gdyż po ponownym wczytaniu gry wszyscy goście uciekli i trzeba ich od nowa ustawiać.

Cytat:
Napisał tut Zobacz post
Aż dziwne, że wesele nie zakończyło się żadnym dramatem ;d A i samo wesele przegenialne. Nikt by tego lepiej nie skonstruował
A jakimżto dramatem miało się zakończyć? Tylko masowe kace i wymęczenie No i dziękuję bardzo za to, że spodobało się Tobie moje wesele, a raczej wesele Miyoki i Jakuba, bo ja wesele reżyserowałam.
______


Tak zwana „Część 1” już za nami. Poznaliśmy przede wszystkim głównych bohaterów, jakimi są: Jakub Modest Perplexite, Laselight Seagal, Cytryśnia Seagal i Miyoki Seagal. Poznaliśmy ich przygody nie tylko na polu poznawczym, jak też na polu wypadów na miasto czy tym podobnych. Poznaliśmy też tych mniej głównego bohatera, jakim jest Dawid „LP” „Lepkiepaluszki” Lepki. Tak więc przed nami są dalsze przygody, już po weselu Miyoki i Jakuba, a także nowi bohaterowie, którzy się pojawią! Zachęcam jeszcze raz do przeczytania, nie polecę tego gorąco, żebyście się nie poparzyli!

Odcinek 11 (Część 2, odcinke 1) – Dzień po

Po skończonym weselu do miasta Tyskie wraz ze współlokatorami nowożeńców pojechał Donald Trump, który chciał u nich przenocować, gdyż nie miał ochoty wracać nad ranem do domu.
Reszta gości się porozjeżdżała do domów. W tym Muffshelbyna i PiKej pojechali do nowokupionego domu w Tyskie, do którego przed ślubem Jakuba Modesta Perplexite i Miyoki Seagal zdążyli przywieść rzeczy. Lecz wróćmy do naszych współlokatorów. Nad ranem, przed pójściem spać nowożeńców, Lase i Cytrysni zaczęły się przekazywania prezentów. Donald podszedł do Jakuba chwiejnym krokiem. Zaprowadził go do swojego samochodu, który zaparkował na ulicy.
- Proszę, to dla ciebie. – wskazał prezent. - Wiem, że masz fobię na temat komputerów z napędem CD-Rom, ale myślę, że się przyda. W środku jest jeszcze inna niespodzianka, dla takich jak ty. Ale wiedz, że gardzę takimi jak ty. Nie rozumiem, jak mogła za ciebie wyjść. – zaczął krytykować Donald Jakuba
co to za niespodzianka? – spytał się zaciekawiony Jakub
- Nie powiem, bo wtedy wyrzucisz prezent.



Lase z CW za to podeszły do Miyoki.
- Kim Dzong Un dał mi ten prezent, bo jak było uzgodnione – goście dają prezenty do nas, my je dajemy. Tak więc proszę, oto bilety do Korei.
- A Muff do nas przyjdzie i da nam prezent osobiście. – dodała CW
- Tak, jeszcze mam Pana Tadeusza dla ciebie, a także książkę Cacao Decomorreno. Podobno to świetny bestseller, w internecie każdy poleca go tak gorąco, że aż ręce pieką. I ofertę pracy od Ferdynanda Kiepskiego. I jeszcze rozmawiałam na 6obcy i ten taka ten dostaniesz 500 złotych na każde dziecko z urzędu. – dodała Laselight w sprawie prezentów weselnych



- Ale to nie wszystko. Chodźcie wszyscy do garażu. – Cytryśnia zaprowadziła wszystkich do garażu. W garażu stał samochód wyglądający na policyjny.
bo skąd to masz? – spytał się Jakub
- A no tak, ten no… Byłam w Moskwie w salonie aut no tam był taki Mirek. Mirek , no taki naprawdę miły ten sprzedawca. No żeby kupić dla was auto, bo kasę miałam z manifestacji. Nie znam się na samochodach, ale Lase coś mówiła, że trzeba kupić policyjny, to mandatu nie będzie za przekroczenie prędkości, no bo pojazd uprzywilejowany. No i miał. Na Ferrerri mnie nie stać, chociaż nie, ukraść mogę PiKejowi. – odpowiedziała CW na pytanie
- Wiem, że nie umiecie jeździć, więc kupiłam konsolę z grą Nidforspid. Bo jak trochę w to przegrasz to się nauczysz jeździć. Co prawda, to głównie dla mnie, bo ja chcę kupić drugi samochód i umieć jeździć, ale w końcu wy też będziecie się uczyć jechać, więc… Jeszcze kupiłam od takiego Niemca, Angela Mermaklera czy jak mu tam obrazy akwarelowe. Z budynkami monachijskimi, czy jakoś tak. Miały dziś dojść, ale nie doszły. A co do auta, to wiem, Muff nam radziła, by kupić Ferrari czy coś bardziej, ale czy nie fajniej jechać radiowozem?!





- A właśnie Jakub, co nam dał Trump? – spytała się Miyoki
yyy…komputer z napędem cd-rom i jakieś mięso – odparł Perplexite, pokazując gest Kozakiewicza
Miyoki spojrzała na mięso.
- To chyba wieprzowina. – odparła Miyoki przyglądając się mięsu.
po co nam wieprzowina? – spytał się Jakub
Lase i CW zamilkły, wiedząc, czemu Jakub dostał wieprzowinę. Odeszły niezauważone, chcąc spać.







Reszta też zdrzemnąć się poszła. Lecz Miyoki i Modest poszli spełnić swój przenajświętszy obowiązek małżeński. Co prawda robili takie rzeczy już kilkakrotnie…



Jakuba obudził dźwięk z komórki jego.
boże,noc jest,a nie dzień! – pomyślał wkurzony
Przeczytał SMSa, którego nadawcą był PiKej.
- Pamiętasz, co robiliśmy na weselu? Było świetnie! Możeby to powtórzyć.
Odpisał mu:
- Jasne, jestem przerażony tą monotonią, a do prostytutki nie chce mi się iść na nogach aż do Gruzy! – odpisał mu Jakub
- W takim razie cho do Majksrera szybko!

I Jakub Modest kartkę z wyjaśnieniem na biurku Miyoki, bo idzie do toalety, a sam wyszedł spotkać się z PiKejem.





Przed klubem spotkał PiKeja.
- Jesteś już! Co jak co, ale się chyba w Tobie zakochałem! Spotykajmy się o tak, bo trzeba mieć jakąś miłość, radość, szczęście i dostatek!
tag krulu.
- Wiesz, nie samym nagrywaniem człowiek żyje. A moja narzeczona mi nie wystarcza. - powiedział PiKej
tylko wiesz,ostrożnie,bo jak się Lase i CW dowiedzą,to seryjny samobójca się nam objawi.Ona szukają cały czas na mnie haka i nie zdziwiłabym się,gdyby mnie obserwowały.Jeszcze na mnie CBA naślą.



- No ale nie gadajmy, tylko chodźmy po przeznaczenie!





Tłum fanek PiKeja oczekuje przed budką, widząc idola swego w jednoznacznym wypadzie z „przyjacielem”.



- WOW, jaki przystojny! - Wrzeszczały fanki PiKeja na widok Perplexite.



bo było miło Piotrek,to ja idę,już powinienem być w domu,bo jeszcze się zmartwią,że się zgubiłem w gierze**.
- Idę do domu nagrywać rap. Pewnie Muff się niecierpliwi, że mnie tak długo nie ma, a mówiłem, że idę szukać inspiracji. Do tego jeszcze później się w sumie spotkamy, bo przyjdziemy do was.



- No chodź PiKej, nie bądź PiGej!



Reszta współlokatorów wstała po kilkugodzinnej drzemce. Miyoki, Lase i Cytryśnia zjadły.
- Och, poszedł Jakub do toalety, zaraz wróci, jak musiał iść. Nie dziwię się, po takim stresie związanym z weselem… – rozmyślała Miyoki i kartce zostawionej przez Jakuba.
- Pewnie ciężkie sprawy, że aż kartkę zostawił. – dopowiedziała CW
– A, Miyoki, wiesz jak z naszym burdelem ma być? – spytała się Lase
- No właśnie. Jeszcze nie jest zbudowany budynke, a budowniczy leniwi, więc im to zajmie dużo czasu. Trzeba czekać, co z tego wyjdzie. – odpowiedziała Miyoki



Lase wraz z Miyoki poszła do salonu zagrać w grę wyścigową Need for Speed.
- No dobra, masz tu alkomat, dmuchaj w niego. – powiedziała Laselight wyciągając alkomat i podając go Miyoki
- Czemu sprawdzasz moją trzeźwość? – spytała się zdziwiona Miyoki
- Nie będziesz ze mną grać pod wpływem alkoholu. – odpowiedziała LL
Miyoki dmuchnęła w alkomat.
- 0,02 mg alkoholu w wydychanym powietrzu, możesz grać! – stwierdziła Lase, patrząc na alkomat. Żeby nie było, również dmuchnęła w alkomat, który pokazał trzeźwość.





Gra się zaczęła. A CW oglądała, albowiem była to gra dla dwóch osób.





Facepalm o joysrik do gry.



- Ein Spiele, Ein Auto!



- Ein Haus, Ein Reich, Ein Gewinner!



W międzyczasie i Jakub wrócił do domu swego. I wszedł Jakub niezauważony, zostawiając za sobą tylko odgłosy hałaśliwe. I to nie było dobre. Poszedł do Salonu. Ujrzał tam współlokatorki i żonę swą, o ciemnych włosach niewiastę. Lecz ona zmartwiła się zniknięciem męża swego. I zaczęła żona Jakuba Modesta od pytania:
- Jak było w toalecie? Martwiłam się o ciebie, lecz to, że jesteś jest ważne.
świetną przegodę przeżyłam w gierze. tęskniłem za tobą,tak długo bycie odciętym od świata nie jest dobre.



- A były tam może inne dziewczyny? Czy zdecydowałeś się na faceta? – tym tonem spytała się Cytryśnia, córka Stevena Seagala, znająca dobrze wyczyny współlokatora swego, zdolnego do terrolingu.



Lecz Jakub odpowiedział krzykliwym tonem:
co ty śmiesz do mnie mówić!jak śmiesz śmieć takie rzeczy!mnie,który stał na czele trolli i nie został zbanowany!pomyślenie jest zbrodnią wobec mnie!chyba ciebie powaliło już całkiem,że sugerujesz mi,że zdradzam swoją żonę w toalecie!może jeszcze zdradzam ją z umywalką?nie!jesteś fajna,kiedyś się przyjaźniliśmy,a teraz tego w ogóle nie naprawimy!ić się potnij lepiej! – po czym uciekł z Salonu Jakub Modest Perplexite.



Po czynie tym wyszedł z kuchni Jakub, kierując się w stronę górną, do swojego poprzedniego pokoju. Miyoki z nim pokój dzieli, lecz jego pokój jest dla niego sentymentalny. Tam znajduje się jego ulubiony komputer pozbawiony napędu. Wszedł więc do pokoju, w którym Donald Trump odbywał spoczynek i wszedł na strony internetowe, ażeby czynić trolling internetowy, a w spoczynku Donaldowi Trumpowi nie przeszkadzać.





Jednak, obudzony z powodu „bo tak” Donald Trump wstał z łoża Jakuba, żeby znaleźć Lase i Cytryśnię i podziękować im za gościnę w ich domu. W Salonie powiedział do nich takie słowa:
- Dziękuję wam bardzo za gościnę, może jeszcze kiedyś wpadnę, a teraz lecę ratować Amerykę przez muzułmańskimi Chińczykami z Meksyku! – powiedział, żegnając się jednocześnie ze współlokatorkami.



W tym samym czasie pod dom podszedł PiKej z kwiatami i prezentem ślubnym.



- Dobra, Muff mi kazała iść pod dom, to pójdę. Może i chodzenie z kwiatami podejrzane trochę, no ale, co Muff kazała im dać, top dam. Jeszcze mają tam coś fajnego, otworzą i zobaczą.




**gier (gwara więzienna) – kibel w celi



Tak więc, tym razem w komentarzu możecie się wykazać wszelką kreatywnością. W czym? Imiona przyszłego/przyszłych bohatera, bohaterki/bohaterów. Nie ma tu żadnych ograniczeń, podawać ile się chce.
__________________

Ostatnio edytowane przez Laselight : 19.06.2016 - 20:58
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem