View Single Post
stare 14.10.2004, 12:29   #1
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 847
Reputacja: 10
Excl Regulamin działów "Problemy z grą."

 1. Tematy:

  Naucz się je nazywać. Nie wybieraj nazwy: "dziwny problem", bo wtedy mniejsza ilość osób znających odpowiedź wejdzie na topic, a ktoś mający ten sam problem w czasie szukania nie znajdzie twojego tematu (wyszukiwarka). Nazywaj tematy krótko i zrozumiale, starając się unikać określeń ogólnych.
  Przykładowo zamiast pisać "Problem z otoczeniem", nazwij temat "Otoczenie przez bardzo długi czas się nie wczytuje".
  Pisz zrozumiale i po POLSKU, to pozwoli łatwiej zrozumieć twój problem i szybciej dostaniesz na niego odpowiedź. Nie przeklinaj! To tylko świadczy źle o Tobie.

 2. Moderacja tematów:

  W związku z ciągłym spamem, nieznajomością regulaminu, bezsensownym nazywaniem tematów i oznaczeniem ich ikonkami wprowadziliśmy moderację tematów we wszystkich działach "Problemy z grą". Więc nie dziwcie się, że Wasze tematy nie są widoczne zaraz po napisaniu. A jeżeli temat jest bardzo nieregulaminowy, to nie dziwcie się, że w ogóle go nie ma.

 3. Ikony:

  Ikony w działach "Problemy z grą" są zarezerwowane dla ekipy moderującej, aby wyróżnić tematy ważne i przyklejone.

 4. Zachowanie:

  Forum to miejsce do dyskusji, a nie CZAT! Odpowiadaj ściśle na temat omawianego problemu, nie pisz postów w stylu "właśnie jem kanapkę", bo po co? Nie śmiejemy się z problemów innych tylko sami staramy się znaleźć odpowiedź na omawiane pytania. Jesteśmy pewnego rodzaju społecznością i powinniśmy się wspierać, a nie dokuczać sobie.

 5. Odpowiedzi:

  Nie wysyłaj postów w stylu: "Niestety nie mogę ci pomóc" albo "No to masz problem" Jeżeli nie znasz odpowiedzi, po prostu sie nie wypowiadaj!

 6. Wyszukiwarka:

  Jedna z najważniejszych spraw. Zanim założysz nowy temat, chcąc dowiedzieć się co zrobić, gdyż masz problem, spróbuj poszukać. Na forum jest masa postów i wiele problemów było już poruszanych, czy to tak bardzo boli wejść do szukaj, wpisać szukany problem i poczekać na załadowanie wyników? Prawda że nie? No właśnie, a to bardzo ułatwi prace moderatorom.

 7. Moderator:

  Moderator też człowiek, dlatego możesz z nim pogadać, zgłosić się do niego w sprawie niesłusznie usuniętego postu/tematu. Nie próbuj jednak kłócić się na ten temat z administratorem/moderatorem jeśli jawnie złamałeś którykolwiek z powyższych punktów.

 8. Raportowanie:

  Nie baw się w dodatkowego moderatora. Jeżeli widzisz post niezgodny z regulaminem to nie pisz "Byyyyyyyyyyyyyło", albo "Wyszukiwarka nie gryzie" tylko zraportuj post poprzez wciśniecie ikony z wykrzyknikiem przy autorze posta.

 9. Regulamin:

  Cały regulamin forum jak najbardziej też obowiązuje tutaj, więc naprawdę zastanów się co piszesz.
_____________________________

Tematy i posty, które przeszkadzją w wygodnym użytkowaniu forum mogą być bez ostrzeżenia usunięte.

Ostatnio edytowane przez Liv : 25.06.2011 - 13:36
sephora jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.