View Single Post
stare 06.03.2007, 15:24   #134
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał .:Patison:.
... o ile takowy jest... oj, coś mi się to za bardzo nie widzi... czemu ta Polska taka zacofana z tym DVD... ech... chyba będzie trzeba sięgnąć po RADYKALNIEJSZE metody działania gry bez płyty...
ooo, nie ładnie;D. chociaż osobiście sama od własnego biznesu grywam na crack'u lub obrazie płyty, bo nie chce mi się latać po płytę do 2 pokoju;D. ale ciii;p.

P.S. właśnie przeglądam www.simy.pl i co widzę?!
Dopiero co miała miejsce premiera nowego dodatku: Cztery pory roku, a już pojawiają się pierwsze sygnały o błędach. Kolejnym z nich - poza błędnym tłumaczeniem na język polski słowa "papryka" na "pieprz" jest brak widoku ryb w stawie. Jest na to rozwiązanie a znaleźli je nasi koledzy z Południowej Afryki. Należy wpisać kod: Boolprop Useshaders true.

Kod będzie jednak działał podczas bierzącej gry, by był on cały czas aktywny w grze należy zainstalować odpowiedniego hacka autorstwa graczy z Afryki.

a ten hack jest tutaj - "klik"
mam nadzieję, że pomogłam, bo dużo ludzi się pytało (w tym ja xD) czemu nie ma ryb w stawie. chociaż po zainstalowaniu tego dodatku miałam ryby w jednym domku o_O
  Odpowiedź z Cytatem