View Single Post
stare 02.02.2008, 08:34   #42
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historie z bezludnej wyspy

Ja przeszłam cały scenariusz z Janiną. Nie wiem, czy z facetem jest identyczny, czy inny, ale ten z Janiną jest ciekawy

W skrócie, co najważniejsze:
Statek wybucha, a Janina dryfuje nieprzytomna na skrzyni. Po dwóch dnia budzi się na bezludnej wyspie. Musi jakoś przetrwać do przybycia pomocy. Wymyśla, że zbuduje sobie tratwę. Ale to potrwa, bo długo zajmuje znalezienie odpowiednich dodatków do mnie. Rozbija szałaso-namiocik, kopie dziure na śmieci i ma ognisko. Uczy się jak zdobywać pożywienie: Wspina się po kokosy i łowi ryby. W końcu znajduje ciekawą figurkę strzeżoną przez orangutana. Zaprzyjaźnia się z pozostałymi, a potem z wrogim stworzeniem. W kocu zabiera posążek, a jeden z orangutanów staje się jej przyjacielem - Janina go adoptuje i mamy zwierzątko, które staje się też i pożyteczne. Z czasem znajduje innych topielców, którzy są idiotami - nie są bystrzy i myślą tylko o potrzebach fizjologicznych. Przechodzi przez portale szybko do innych miejsc na wyspie - NIE JEST W JEDNYM MIEJSCU NA RAZ. Poznaje plemię, którym pomaga i staje się wśród nich popularna. Jest szczęśliwa z racji sympatii tubylców. W końcu okazuje się, że musi powstrzymać złego człowieka przed wyrządzeniem im krzywdy, a ona sama musi uratować życie swojej nowo poznanej miłości. Czy to wszystko przeważy nad jej decyzją powrotu do domu, do cywilizacji? Tego dowiecie się grając


P.S. Czy ktoś zna jakieś kody do gry?
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem