Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 24.09.2013, 01:18   #23
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czerwonousta

''błąd goni błąd i dobrze o tym wiem. Ale podczas pisania mam taki chaos w głowie i wszystko mi się myli xD '' kwintesencja powiedziałabym.
Zgadzam się w pewnym stopniu z Liv...akurat nie jestem zwolenniczka wytykania każdego przecinka (że wam się chce xd), literówek drobnych itp. Ale zawsze należy choć dwa razy przeczytać publikowany tekst, jeśli zależy nam na opinii czytelników i ich komforcie czytania.
Co do błędów 'rzeczowych' - kiedyś pisząc tu, na forum swoje pierwsze właśnie fs - 'Why me?', napisałam coś w kontekście że handel narkotykami w USA niegdyś był legalny, a obecnie nie jest, co niektórych rozbawilo, ja nie zwrocilam na to uwagi, miałam też z 14 lat to czasami wplatałam tam głupoty których żałuje xd
Pisz dalej koniecznie! Momentami przypominało mi to moje teksty (pomimo przesytu 'czerwonowlosa, zielonooka' etc). Poza tym wątki kryminalne są najlepsze.
Zadzialalas mi na nerwy z tym 'talentem pisarskim' z początku trochę, gdyż pomyślałam ' tak wielu ludzi to slyszy', poza tym na wstępie widziałam błędów trochę . Btw mi też tak mówią XD
Zdjęcia dobre całkiem !- eh możliwości trójki się klaniaja :\ 🌠 . Aczkolwiek co do blondynka i tej rudej, paskudni
Zaciekawilas mnie wiec czekam na dalszy ciag !!!!!! Nie śpię**** tego xd
__________________
Well well well...
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem