View Single Post
stare 22.08.2009, 12:42   #5
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dwa Cmentarze?

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
A jak Ci umrze ktoś, z kim Twój Sim jest zaprzyjaźniony, to możesz zabrać nagrobek z obu mauzoleów? Bo u mnie to jest różnie. Ale już naprawiłam chwilowo defekt. Najprawdopodobniej problemem był mod, który pozwala na kupowanie obiektów parcel publicznych. Czyli mogłam kupić Ćwirom mauzoleum i te figury cmentarne z kosą. Wyglądało bardzo ładnie, ale grze się chyba pomieszało i nie wiedziała która to parcela prywatna a która publiczna. Skasowałam już tego moda. Trzeba było jeszcze zanieść nagrobki do mauzoleum na nowym cmentarzu, zapisać grę, wejść w edycje miasta, iść na nowy cmentarz, wrócić do gry zapisując zmiany i wyjąć nagrobki z nowego mauzoleum i położyć je na nowym cmentarzu. Wygląda na to, że już jest w porządku. Może to nie mod namieszał tylko, to, że przenosiłam część nagrobków z jednego cmentarza na drugi. Bo jedna babka umarła już za kadencji nowego cmentarza i nie miałam z nią żadnych problemów.
Anie nie chce mi sie pisac 2 razy tu i TAM wiec pisze tu.

juz wiem o co chyba chodzi. Też ma losowo w mauzoleum nagrobki i to chyba chodzi o to, ze jak wyjmiesz z mauzoleum nr 2 i chcesz położyc na cmentarzu nr 1, to przenosi do wyposazenia rodziny. Mi faktycznie przeniosło 3 nagrobki do kosza, ale wsadzialam je do wyposazenia sima i dopiero potem umiesciałm je na cmentarzu nr 1. Nie jestem pewna czy to o to chodzi, ale wydaje mi sie, ze tak.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem