View Single Post
stare 15.11.2010, 20:36   #262
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3: Po Zmroku - Zdjęcia i filmy

Mam ją z mts. Wygląda tam jakoś inaczej. Może jej twórca korzystał z innej skórki czy coś. Ja chyba utopię Elizę, a Mia będzie nową Panią Bard. Do niego aż się prosi Azjatka. Od razu mi się dziewczyna spodobała. Będą mieli fajne dzieci, chociaż z tymi dziećmi to się wstrzymam. Będę tą rodzinę odmładzała tak długo, aż się EA nie postara o szanującą się łatkę. Nie mogę grać w Bridgeport, bo ciągle się psuje. Oni teraz przeczekują w SV aż Bridgeport zacznie działać.

http://www.modthesims.info/download.php?t=412566

EDIT:

Wznowione fotek moich ludzi, zaczynamy od małej Matiki, która jest już młodą dorosłą... W pragnieniach pojawiło jej się, że chce wyjść za mąż... Jeszcze tej faceta szukać no!



Tutaj mamy trio najmłodszych, od lewej Matika, Mia i wszystkim znany Ernest.



A tutaj wszyscy w komplecie...



I niestety ale w Sunset Valley zaczynają mi się robić te same problemy, co w Bridgeport, więc jak tak dalej pójdzie to przestanę grać w Simsy do czasu, aż wydadzą łatkę. Albo odinstaluję PZ.


EDIT 2:

Przedstawiam na razie ostatnie zdjęcia. Jestem uparta, więc jeszcze troszkę z Simsami powalczę, ale jak tak dalej pójdzie, to raczej przerwę grę do momentu jakiegoś patcha. Dobrze, że mój zapis z Sunset Valley leży bezpiecznie na dysku i nic z nim nie robię.

Zdjęcia ze ślubu Ernesta i Mii...





A to błąd gry, kolejny... Kilku turystów postanowiło stanąć w jednym miejscu, potwornie to wygląda. Musiałam ich usunąć kodem, bo resetsim nie działa na turystów.



Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 16.11.2010 - 15:11
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem