View Single Post
stare 30.07.2013, 19:28   #10
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Z warsztatu Diany :3

Cytat:
Napisał Everlasting.
Co do twarzy to dodam jeszcze, że przypomina mi troszkę Cher , czyli po kilku drastycznych operacjach plastycznych ;|
Wielkiego podobieństwa (na szczęście) nie widzę

Cytat:
Napisał Malin
Od siebie mogę tylko dodać, że nadal brak mi zbliżenia twarzy, ale takiego z prawdziwego zdarzenia - ustawionego centralnie na wprost oglądającego.
Przy następnej prezentacji będę o tym pamiętać

Cytat:
Napisał Malin
Chyba tę simkę potraktowałaś Insimem lub kodem maxmotives, bo ma ten charakterystyczny lekki uśmieszek zadowolenia, jakby wszystkie wskaźniki były zapełnione na maxa. Ten grymas trochę przeszkadza, bo nie da się trafnie ocenić kształtu ust.
Nie, nie, nie!
Nie mam Insima, a maxmotives u mnie nie działa (nie wiedzieć czemu). U mnie simy prawie zawsze się tak uśmiechają... Wkurza mnie to T_T
Ale przy tej akurat to łatwo wyjaśnić, bo jak robiłam fotki to miała platynowy status
Jeśli chcesz, mogę wstawić zdjęcie z warsztatu. Jak się nie uśmiecha to kąciki ust ma lekko opadnięte

Cytat:
Napisał Malin
Mimo wszystko, jest bardzo miła, wygląda tak swojsko i jest po prostu ładna. Prezentacja może do poprawki, ale reszta jest w porządku. Daję 7/10.
Akurat od ciebie to takiej oceny nie oczekiwałam, myślałam, że dasz mi może 4/10, biorąc pod uwagę, jakie piękne simki tworzysz

Dziękuję za komentarze, może ktoś jeszcze coś napisze?
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem