View Single Post
stare 22.10.2013, 19:15   #333
evay
 
Zarejestrowany: 22.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

no dobra - piszę swój pierwszy post na forum, które odwiedzam od bardzo dawna (swoją drogą dziękuję wszystkim, co piszą odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały przy każdym dodatku).

dopiero teraz kupiłam ten dodatek (w końcu wypłata z wakacyjnej pracy, w końcu mnie stać ;-)) i mam parę problemów:

1. Relacje Simów: Przeniosłam rodzinę z innego miasta i nagle wszystko się pomieszało: para, która nie była nawet zaręczona nagle stała się małżeństwem, a małżeństwo stało się tylko zauroczonymi. Gdy w kooooońcu udało mi się dać im relację chłopak-dziewczyna później nie pojawia się już interakcja 'zaproponuj małżeństwo'. Za nic nie umiem zmienić ich w męża i żonę.

2. Syrenie wodorosty: Co do syrenich wodorostów to pytałam o nie syrenę aż trzy razy. Za każdym razem dostawałam wodorosty (o czym przekonałam się długo później ponieważ, ale nie pojawiała się żadna informacja, która pojawia się Wam (nie pamiętam już co ta syrena mówi, coś o ogonie? w każdym razie nic takiego mi się nie pojawia). Oprócz tego, gdy Simka je wodorosty tylko łapie się za brzuch. I tyle. Nie pokazuje się żaden nastrójnik. Nie ma żadnej informacji, że coś się dzieje. Nie przemienia się w syrenę. Dlaczego?

3. Ta Simka właściwie nie ma nastrójników (ok ma podstawowe czy zjadła coś jest po wizycie spa etc.). Zaszła w ciążę i nie było nastrójnika 'ciąża'.

4. Pragnienia: Para ma cechy 'rodzinny'. Przed przeniesieniem ich na IP cały czas mieli pragnienia, by mieć więcej dzieci. Gdy już byli w ciąży pojawiały się pragnienia o płeć dziecka. Po przeniesieniu trudno mi zdobyć jakąkolwiek sumę punktów, bo takie pragnienia już się nie pojawiają. Oprócz tego jedyne pragnienia, które wyskakują to jakieś za 150-700 pkt jak wypicie drinka w barze czy coś takiego.

5. Syf w kurorcie: Mam dokładnie ten sam błąd jak ktoś już pisał parę stron temu - mam kurort pięciogwiazdkowy, pięknie rozbudowany, wszystko cacy, wszystko na poziomie, sprzątaczy 3 na najlepszym. Problem jest taki, że w kurorcie właściwie wszystko muszą robić moje Simy. Cały czas jest syf i coś się psuje (swoją drogą przegieli z psuciem się przedmiotów już w akademikach, nie sądziłam, że w kurortach też będzie tak samo źle). Gdy pojawia się obsługa (tylko od północy do 5 rano o co chodzi?) sprząta, zaczyna naprawiać, ale zawsze w pewnym momencie przerywają naprawę i biegną do domków letniskowych. Strasznie mnie to irytuje przez to musiałam spędzić dwa simowe dni na majsterkowaniu tak, by wszystkie przedmioty były niezniszczalne.

6. Goście kurortu zachowują się dokładnie tak samo jak studenci Cały czas chce im się spać, zasypiają gdzie popadnie, są brudni!!! (tego najbardziej nie rozumiem - cały czas chcą chodzić do łazienki 'wszystko w jednym' zamiast wrócić do kwater i tam się odświeżyć). Najbardziej dziwi mnie, że są też głodni, a przecież w kurorcie mam dwie jadalnie.

7. Posiłki: Co do posiłków w kurorcie to czy ktoś też ma tak, że gdy wypoczywa w takim miejscu i idzie np. na kolację to nie najada się jednym daniem jak normalnie tylko bierze parę potraw?

8. Atak rekina: Nie mogę przejść misji z kurortu, bo mimo godzinnych obserwacji rekina ten nie chce atakować moich simów, nie pojawia się też interakcja 'zaatakuj rekina'.

Okay, to są moje pytania, mam nadzieję, że na chociaż parę ktoś mi odpowie ;-)

Ostatnio edytowane przez evay : 22.10.2013 - 19:18
evay jest offline   Odpowiedź z Cytatem