Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 10.09.2013, 19:01   #2
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Cytat:
Dan potarł brodę z wyrazem rozdrażnienia na twarzy wyraźnie niezadowolony że go nie słucham.
Dan z rozdrażeniem potarł brodę. Był wyraźnie niezadowolony, że go nie słucham.
Cytat:
- Achun... - westchnął chłopak i rzucił mi zmęczone spojrzenie - Pytał się, czy nie kupić nowego samochodu. A ty jak zwykle mnie nie słuchałaś! - stwierdził.
Zamiast "pytał" miało być pewnie "pytam".
Cytat:
Czułam jak wzrok mojego brata błądzi po mojej twarzy. Stanęłam przy oknie, a po chwili poczułam ciepły oddech Dana na karku.
Imo powtórzenie, poza tym wydaje mi się niepotrzebne podkreślać, że to oddech Dana, skoro już wcześniej był wspomniany.
Cytat:
- Wiesz, że nie mogę zapomnieć... - szepnęłam
Zgubiłaś kropkę na końcu.
Cytat:
- Dość już tego dobrego. - chłopak warknął ostro - Nigdy nie mów w mojej obecności o tamtych... chwilach - dokończył, już nieco łagodniej, po czym chwycił moją dłoń.
A tu już za dużo kropek, tzn. niepotrzebna ta przed myślnikiem. Poza tym po trzech kropkach daje się z dużej.
Cytat:
- Eh...Z tobą o niczym nie można porozmawiać...Wiecznie jesteś taka zamyślona.
Tu z kolei brak odstępów po trzech kropkach. No i to "eh" moim zdaniem zbyteczne.

Było jeszcze kilka innych błędów, ale wszystkie podobne do tych co powyżej. Ponadto radziłbym uważać na przydługie zdania. "Achun" to imię głównej bohaterki? Z początku myślałem, że to wyraz dźwiękonaśladowczy.

Tekst trudno ocenić, bo króciutki i z całkiem sporą liczbą błędów. Ze zdjęciami podobnie, tylko dlatego, bo osobiście nie lubię grafiki trójki więc i trudno mi wydać obiektywną opinię. Chociaż kadry są moim zdaniem dobre a i pomieszczenia nie są jakieś nadmiernie puste. Btw, drugie zdjęcie przekracza maksymalną dozwoloną wielkość obrazków na forum, czyli 800x600. Radziłbym więc to zmienić i w ogóle następnym razem utrzymywać zdjęcia w jednej wielkości. Ja np. używam rozmiaru 800x450. Radzę zapoznać się z regulaminem forum tutaj. EDIT: Widzę, że Libby mnie wyprzedziła.

Na razie wstrzymam się z oceną, poczekam na następny odcinek.
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem