View Single Post
stare 07.04.2015, 16:35   #5
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Wrażenia, opinie

W końcu udało mi się trochę pograć po zainstalowaniu dodatku. Po sprawdzeniu wszystkich nowych obiektów wzięłam się za testowanie własnego biznesu, konkretnie cukierni. Mam przykrą wiadomość dla tych, co czują się oszukani przez EA, bo na filmiku klienci jedzą w cukierni, a w grze nie. Otóż jedzą w cukierni również w grze.





Wystarczy umieścić gdzieś w sklepie dużą porcję jakiegoś dania, która nie będzie oznaczona jako "na sprzedaż", a klienci, gdy tylko zgłodnieją, będą się częstować

Liczyłam na własny biznes taki jak w TS2, ale rozumiem, że nie mogli tego powielić, bo posypałaby się lawina komentarzy, że nie potrafią wymyślić nic nowego. Żal mi, że nie ma kolejek przy kasie, ale powoli zaczynam się przyzwyczajać do odbierania należności za pomocą tabletu. Grając jednym simem ciężko to ogarnąć. Zbieranie należności i uzupełnianie towaru trwają początkowo strasznie długo. Na szczęście można sobie wykupić szybsze wykonywanie tych czynności za punkty sklepu, zbierane dzięki zadowalaniu klientów Cieszy mnie, że prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe od samego początku.
Nie wiem jak to jest z tymi pracownikami. Jednego dnia mój pracownik bez problemu uzupełniał brakujący towar, następnego przestał swoją zmianę na zapleczu. Po tym incydencie oczywiście został zwolniony
Zdziwiło mnie, że towar wystarczy raz wyłożyć na półkę i uzupełnienie go nie wymaga jego istnienia w wyposażeniu sima, tak jak to było w TS2. Szkoda, bo to jednak trochę ułatwia prowadzenie biznesu. Wolałam, gdy sim musiał wyprodukować mnóstwo towaru, żeby móc na nim zarabiać. Jeszcze się łudzę, że zapasy kiedyś się skończą i trzeba będzie piec od nowa.
Cukiernię wciąż testuję, zobaczę co się zmieni, gdy moja simka wespnie się po szczeblach biznesowej drabiny

Zachwyciło mnie fotografowanie. Oczywiście nie sprawdziłam jeszcze wszystkich możliwości, ale to co zobaczyłam wystarczy, żeby to uwielbiać Simy mogą robić zdjęcia wszystkiego co widzą lub konkretnemu simowi, sobie albo sobie z kimś. Podczas robienia zdjęcia z ręki można obracać simem, żeby dobrać korzystniejsze tło, jest do wyboru jedenaście filtrów i zmiana orientacji zdjęcia, a także możliwość włączenia i wyłączenia flesza. Dzięki zdjęciom z ręki cała rodzina może fotografować swoje twarze w każdym wieku, a także fotografować członków rodziny i przyjaciół z poza domu, dzięki czemu bardzo łatwo stworzyć galerię zdjęć swoich najbliższych Wszystkie te opcje dotyczą oczywiście początków fotografowania, a zapewne wraz z rozwojem umiejętności dojdą nowe opcje i możliwości. Takiego fotografowania jeszcze w simsach nie było
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 07.04.2015 - 16:37
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem