View Single Post
stare 01.02.2009, 19:59   #1
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Historie z Bezludnej Wyspy - Znikające rodziny?

Heh, jak w temacie. Mam problem z moimi rodzinami. Otóż zaczęło się od tego ze stworzyłam sobie w trybie swobodnym rodzinkę. Wszystko ładnie zapisałam i wyszłam z gry. Niestety, następnego dnia jej nie znalazłam. Ok, stworzyłam drugą. To samo. Stworzyłam kolejną, tym razem nie wprowadziłam jej do domku. Kit, zniknęła. Zrobiłam sobie przerwę od tej gry. Kilka dni temu znów zaczęłam grać. Tworze rodzinkę sim+simka. Ok zapisuję,wychodzę. Następnego dnia wchodzę i - eureka! Wszystko tak, jak zostawiłam. Zadowolona, wyszłam z gry. Następny dzień - rodziny nie ma xD Wkurzona zrobiłam jeszcze jedną. Dobra, zapisała się. Niestety dzisiaj wchodzę, patrzę rodziny nie ma a w dodatku piasek na parcelach jest czary <ot tak się zrobił w dwie sekundy>. Wyszłam. Weszłam jeszcze raz i patrzę, jest rodzina! a raczej... tylko sim... w dodatku nie ma pragnień....wszystkie zniknęły. Wyszłam. Weszłam jeszcze raz. Na zdjęciu tym razem są oba simy. Ale tylko na zdjęciu. W domku jest tylko jeden....dzisiaj zrobiłam ostatnią rodzinę. Jeśli jutro jej nie będzie to wybuchnę. Mój komputer spełnia wymagania gry, karta graficzna nowiutka, miejsce też jest, przeskanowany.... czy ktoś może wie o co chodzi? xD
__________________
cytat: " (...) Bo oczy są zwierciadłem duszy, a ona ma wielką duszę, więc musi mieć wielkie oczy, bo jakby miała małe to by się jej nie zmieściła...."

20 czerwca wyprowadzam się do Anglii. Nie kasujcie mojego konta, jeszcze wrócę :<

Ostatnio edytowane przez Caesum : 30.07.2023 - 13:31
Vegeta jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.