View Single Post
stare 19.03.2015, 18:00   #17
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - ZAWIESZENIE DZIAŁALNOŚCI

@up: oczekiwań czytelników? Z ankiety wynikło, że nie ma za bardzo czytelników, nie mówiąc już o oczekiwaniach

Moje osobiste zdanie na ten temat jest takie, że zawieszenie gazetki dobrze wszystkim zrobi - oczekuję, że te kilka miesięcy rozłąki "zweryfikuje" stosunek czytelników i samych redaktorów do Newslettera - być może zdecydujemy się na kolejną poważną reorganizację? Może czytelnicy po czasie docenią wartość tego forumowego pisemka albo szczerze zatęsknią za swoimi ulubionymi działami? (to też leży mi na sercu, bo wiem, że "Polecane - TS2" pomogły już niejednemu). Śmiej się z mojej naiwności, ale nie zapominaj, że my wszyscy w redakcji wierzymy, że to nie jest "ostatnie pożegnanie" - szkoda byłoby na zawsze rzucać taki projekt (ja sama jestem redaktorką niemal od początku).

Co do rang, okazuje się, że każdy z nas ma inne zdanie i musimy to rozwiązać na drodze głosowania - mam nadzieję, że patrzenie przez jeszcze kilka dni na "Redaktorów FTS Newsletter" nie zaszkodzi Ci za bardzo? A jeśli tak, to proponuję na ten czas odpocząć od tego niedoskonałego forum i jego userów - samolubnych i obłudnych do niemożliwości. A nuż ubędzie nam rangi pod nickiem i tym samym zakończy to Twoje poczucie niesprawiedliwości tudzież rozwiąże problem braku logiki w naszym postępowaniu?
Tak odbieram Twoje podejście do forum, jeśli Cię to obchodzi =)

Ostatnio edytowane przez Liv : 19.03.2015 - 18:02
Liv jest offline