Temat: Świnia
View Single Post
stare 04.07.2009, 22:49   #13
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Świnia

Psia fanko, najlepiej zedytuj info o sobie i dodaj opcję wieku (ile masz wiosen ) to inni forumowicze "odczepią" się

a żeby nie było offtopa to napiszę coś na temat:

Gdy urządzałam imprezy w akademiku, czy też w kwaterze prywatnej studentów, zawsze wpraszała mi się krowa, bądź też lama*. Bardzo mi miło, gdy jest dużo gości na imprezach i ludzie z całego kampusu wchodzą mi do chaty, aż dom pęka w szwach, ale dla mnie ważna jest kultura (nawet w simsach xD )
Otóż...miałam już poziom imprezy "dobra zabawa", aż tu nagle wkroczyła ta przerośnięta maskotka i zaczęła wszystkich besztać i bić, z jednego punktu widzenia, niektórzy lubią imprezy tzw. rozruby i są wtedy szczęśliwi ale w simsach krowa spuściła przyjęcie na poziom "katastrofa", a moja simka dostała załamania nerwowego (bo w obawach miała... obawę przed złym/nieudanym przyjęciem )

*czy lamy też są... chamskie xD jak te krowy? bo jużnie wiem...gdzieś słyszałam że pupilem the sims 2 jest lama, ponieważ wszędzie ją widuję, tzw.: są z nią tapety na ścianę, mebelki, lampy, dywany i różne takie...a simsy chyba kibicują lamie. Więc ona jest jakoś "dobra" ?
  Odpowiedź z Cytatem