View Single Post
stare 04.12.2011, 11:31   #25
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
Ja bym powiedział, że ogólnie TS3 jest lepszą i bardziej rozbudowaną TS2, ale dodatki ma dużo gorsze... ubogie bardzo, a Zwierzaki chyba jedynie są najlepsze w całej serii. A propos tych filmików, pierwszy przedstawia grę Cities XL, gdyby tak miasta w TS4 wyglądały, byłoby cudnie A drugi to tak jak zauważyliście, GTA IV. W ogóle w GTA właśnie kocham to, że tak realistycznie przedstawione są miasta i ruch, Simsy mogą brać z tego przykład!
Po pierwsze: gdyby miasta w trójce wyglądały tak jak w Cities XL 2011 (akurat mam tą grę na komputerze) to - fakt - z daleka wyglądają przecudnie, ale wystarczy przybliżyć, żeby zobaczyć np. "kartonowe" samochody, nie mówiąc już o kreaturach chodzących po ulicach, z założenia mających przypominać ludzi. Jak dla mnie taki kierunek nowej serii odpada całkowicie.
Co do drugiego fake'a, no to oczywiście GTA V, a nie IV , ale to nie ma do simsów co porównywać. To jest inna klasa, skierowana dla wymagających graczy. A Simsy są dla wszystkich (jak Absolem słusznie zauważył) i nie liczcie na refleksy na samochodach, czy super szczegółowe otoczenie. Wątpię, żeby wprowadzili nawet mimikę twarzy na poziomie LaNoire: http://www.youtube.com/watch?v=W7rIyM-2vi0
Ta gra nie może być zbyt realna, posiadając na opakowaniu znaczek 12+!
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem