View Single Post
stare 06.03.2013, 19:04   #2
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Studenckie Życie -wrażenia z gry

No to bede pierwsza. Nie gralam zbyt dlugo, ale co nieco zobaczylam.
Po pierwsze:
Fryzury i ubrania
Fryzury jak zwykle do niczego, ubrania sa calkiem fajne, nie wiem jak dla facetow, bo gralam dziewczyna, ale podobaja mi sie tak samo jak te z Diesla.
Meble:
Tez wiele ciekawych, proporczyki na sciane, plakaty, mini lodowka dla studentow, trzy rozne automaty ( z jedzeniem i z napojami), stol do pingponga, zoska, zwykla pilka do nogi, szkicownik i wiele innych.

Zostalo dodanych wiele interakacji, z samym telefonem jest kilka nowych, smartfon wyglada swietnie. Jak np moja simka miala isc na impreze, bo zostala zaproszona, to dostala wiadomosc smsem o tym, ze impreza sie zbliza.
Mozna plotkowac o innych studentach, skarzyc sie na profesora, jest wiele mozliwosci zarobienia na studiach, np. prace jednodniowe, oddawanie plazmy za pieniadze czy sliny.
W barze jak i w lodowce jest kilka nowych potraw (w barze przykladowo kielbasa z curry, w lodowce jogurt i zielona salatka czy cos takiego).
Zdecydowanie pojawai sie wiecej simow niz wszedzie, i to nie tylko w akademiku, ale rowniez w klubie. Kiedy pojechalam swoja simka do pustej kregielni to za chwile zjechalo sie ok. 5 simow, w akademiku jest ktos przez caly czas (chyba, ze maja zajecia), tak samo na terenie uniwersytetu.
Generalnie tam, gdzie nasz sim - tam i conajmniej trzech innych simow.
Studentow jest dosc duzo, nie powtarzaja sie co chwile ci sami.
Na takich zwyklych wykladach w klasie jeszcze nie bylam, ale one sa chyba tylko w jeden dzien (czwartek) i troche szkoda, bo przez trzy czy nawet cztery dni (nie pamietam dokladnie) wchodzimy tylko w krolicze nory i mamy ograniczone decydowanie o naszym simie. Chyba w sumie to mnie tylko znudzilo.
Wraz z dodatkiem dochodzi mnostwo rzeczy i mozliwosci, trudno wszystkie z pamieci wypisac, jednak jesli ktos teraz sie zastanawia nad tym dodatkiem to poki co uwazam, ze warto. Jesli ktos ma jakies pytania z nim zwiazane to moge odpowiedziec, ale to chyba juz nie w tym topicu.
Z checia wrzucilabym zdjecia, ale nie widze odpowiedniego tematu ku temu
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem