Temat: Pokolenia
View Single Post
stare 30.10.2005, 11:58   #88
MIMI
Guest
 
Postów: n/a
Wink Rodzinka Dash

Losy mojej Ukoffanej rodzinki Dash

A więc najpierw była Kate Dash (pierwsza w pokoleniu)(nie ta z mojego FS, inna ale tak samo się nazywa)

Poznała super gościa Davida

Oświadczyła się mu

Zaszła z nim w ciąże

chcieli się pobrać po narodzinach i chciałam by żyli razem długo i szczęsliwie ale pod koniec wpadłam na pomysł i uknułam intrygę(szkoda kochałam Dave ;( ale nie żałuję ) Dave zamówił swatkę i zaprosił na randkę w ciemno za najwyższą kwotę zesłała mi piękną zgrabną simke( typu urody sima który UWIELBIAM) i było mi cholernie żal przepuścić takiej lachy więc dave zdradzał kate z tą simką i się wyprowadził z kochanką of course

Kate płakała za nim i simową godzinę po jego odjeździe zaczeła rodzić!!!!!

urodziła się mała słodka Annie Dash :* (miała śliczne rzęski i twarzyczkę po mamusi i oczy po TYM ZASRANYM ZDRAJCY jak go Kate nazywa)




ciąg dalszy gdy Annie podrośnie i będzie miała własną familię To Be Continued


CiEkAwOsTkI - kate zmieniała fryzurę 6 razy w ciągu tej histori (nie wiem czy dokładnie bo nie liczyłam)Gdy Dave ją zdradził to zrobiła randkę w ciemno za najwięcej kasy i wiecie kogo zesłała swatka?? DAVE`A !!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;( wam też tak się zdarzyło??
Kate umarła w pożaże a Annie zabrała opieka ale nie zapisywałam zmian
Gdy Kate widziała Dava całującego się z kochanką zamiast panikować i policzkować zasłoniła twarz jakby Dave zrobił coś głupiego :con:
Dave miał romans też z Diną którą poznał w sklepie ale to był tylko 1 niewinny pocałunek
  Odpowiedź z Cytatem