View Single Post
stare 11.09.2017, 19:52   #6
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Björk odchodzi

JESZCZE JA
NIE GODZĘ SIĘ NA ODEJŚCIE BJORK! Kapitan powinien utonąć ze swoim statkiem i resztą załogi!
Nie no żarty żartami ale jest mi smutno, dzięki Bjork na foro zawsze jakoś tak milej i rodzinnie, a jak jakiś dym był to zawsze jak mama potrafiła próbować pogodzić swoje dzieci :c Na zawsze Bjork naszą forumową mame Milusia, chętna do pomocy ALE ALE! Jak trzeba było to stanowczo i zdecydowanie rozstawiła nas wszystkich po kątach i zarządziła spokój
Pamiętam jaka była świetna jak ją poznałam podczas 4 żywiołów, gdy byłam z nią w grupie, wtedy poznałam ją lepiej i zobaczyłam, że jest dobrym ziomkiem
Ej zrobiło mi się smutno tak jakby w ogóle odchodziła albo umarła :v, ale zaraz zaraz, przecież Bjork nadal z nami będzie na forum (i nie tylko ) więc ja się tak nie żegnam znowu, nadal może nam służyć dobrą radą i ciepłym słowem! :3
Mam nadzieję, że forum jednak odżyje, a razem z nim Bjork wpadnie tu spowrotem, jak burza, wspierać nas choćby nawet swoją obecnością z rangą super admina
Jestem kupowym pismakiem w kwestii przemówień na różne okazję, dlatego też chcę podziekować Bjork za bycie mega adminem na forum i jeszcze bardziej mega człowiekiem :3
__________________

Ostatnio edytowane przez Rainbow : 11.09.2017 - 19:59
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem