View Single Post
stare 07.06.2009, 19:54   #11
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims Ultimate

Jaki pasek będzie to od Was zależy, jedyne co jest potrzebne, to by nie różnił się zbytnio kształtem od TS1 i by dało się wszystko dopasować.

Z karier rezygnuję. Co do interfejsu i ekranu startowego, tu są grafiki -> http://pisarz.pdg.pl/interfejs.zip

(Ci którzy zajmują się ekranem startowym -> plik znajdziemy w folderze Other, ma nazwę setup.bmp)

Teraz robię program -> podgląd interfejsu. Uruchamiacz do The Sims Portable już działa, wystarczy zrobić program który skopiuje całe Simy na pendrive i dać lepszy interfejs do uruchamiacza. Ale z tym wolę poczekać na jakiś gotowy interfejs.

Po głowie chodzi mi, czy nie lepiej zamiast wybierać dać możliwość graczowi wybrania skórki zaraz po instalacji? (o ile będzie więcej niż jedna skórka)

Poza tym zapomniałem napisać, obiektów dowolnego rodzaju potrzebujemy, czyli okien też, podłóg też.

Edit:
Po krótkich testach zauważyłem, że zmiana interfejsu się nie uda, zamieniłem jedną grafikę i otrzymałem błąd "Nie wysyłaj". W każdym wypadku resztę da się zrobić

Edit1:
Wydaje mi się, że potrzebowałbym specjalnej palety kolorów i specjalnie musiałbym zapisywać te rysunki. A tak poza interfejsem to właśnie pobieram i pakuję do .far obiekty i skórki z Around The Sims.

Ostatnio edytowane przez Pisarz : 09.06.2009 - 06:27
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.