View Single Post
stare 20.08.2013, 22:17   #30
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Zmiany w administracji i moderacji

@up: to już jest przypisywanie mi czegoś, czego nawet nie pomyślałam.
Poza tym, po takim czasie można by dać sobie spokój z oskarżaniem mnie o hejtowanie administracji...
No ale tak, gdy ktoś posłuży się określeniem "zwykli, szarzy ludzie" to jest OK. Tylko że "ludzie" w forumowym "słowniku" są synonimem "userów".

Awansowali aktywni (znani wśród userów i cieszący się dobrą opinią), pomocni, nienagannie przestrzegający regulaminu i ze stażem (niekoniecznie mam na myśli kilka alt spędzonych na forum).

Tak, tak, czasy się zmieniły, ale mimo to kilka fajnych osób dostało stanowiska, przykładowo Nyśka. I nawet jeśli kiedyś im się tam noga podwinęła, to można było przymknąć na to oko.
Wiem, że robicie, co możecie, żeby forum się trzymało, ale ja postawiałbym na jakość, a nie na ilość.

Stawałaś w mojej obronie i doceniałam to. Starałam się spuścić z tonu, bo nie chciałam, żebyś miała sobie za złe, że otrzymałam kolejną szansę.
Zdawałam sobie jednak sprawę, że nie mam zbyt dobrej opinii wśród userow i że w każdym momencie mogę wylecieć. I byłam na to poniekąd przygotowana.
Poza tym, mój przypadek był troszkę inny. Owszem, może nie byłam zbyt miła, ale moją pracę było widać. Któregoś dnia natrafiłam na fotki, które zrobił mi mój brat podczas czyszczenia któregoś z działów xDD
No ale ile jeszcze razy będę musiała przypominać, jak to ze mną było? Nie dajesz mi zapomnieć

Oh, Bjork, skoro tak wspaniale poradziłaś sobie z ostatnim konfliktem na linii userzy-administracja, to takie 4Ż byłyby dla Ciebie bułką z masłem

Ostatnio edytowane przez Liv : 20.08.2013 - 22:26
Liv jest offline