View Single Post
stare 18.11.2014, 21:19   #9
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 26 [28]



Od premiery czwartej odsłony The Sims minęło już sporo czasu. Utalentowani użytkownicy forum jednak nie próżnowali i przez te trochę ponad dwa miesiące stworzyli wiele dzieł osadzonych w najnowszej części gry. W tym numerze FTS Newsletter chciałbym skoncentrować się właśnie na tych Simach, domach i OJSG, które powstały w The Sims 4. Zapraszam do czytania!


[IMG]http://i59.************/65wwbd.png[/IMG]

Opowieściami z gry, które najbardziej mi się spodobały i które z czystym sercem mogę polecić każdemu, są "Rozsypane prochy" autorstwa Słodkiego Pana Ciastka.
Ciastek opowiada historię Alice Morgan, która para się niezbyt akceptowanym i legalnym zawodem... jest dilerką. Nie chodzi jednak o dilerkę wiertarek firmy Bosch. Sprzedaje narkotyki. Summer, najlepsza przyjaciółka Alice, pomaga jej w handlowaniu dragami.

Różowy komentarz:

Cytat:
Napisał Pink Panther
Opowiadanie nie jest zbyt profesjonalne, ale mimo to potrafi wciągnąć. Wydaje mi się, że jest to jedyne OJSG na forum, które opowiada o narkotykach. Poza tym zachowana jest nutka tajemnicy. Niestety, ostatni odcinek pojawił się we wrześniu i nie wiadomo, czy Ciastek nie porzucił "Rozsypanych prochów". Jednak tak czy inaczej uważam, że warto przeczytać chociaż te dwa odcinki, które ukazały się na łamach FTS.
Komentarze czytelników:

Cytat:
Napisał Lady_Sims
Niektóre dialogi bardzo zabawne, a niektóre bardzo ..."konkretne"
pierwsze takie OJSG, pierwszy raz taki wątek ... zatem powiało wiaterkiem świeżości i nowości.
Cytat:
Napisał Irbis
Mam wrażenie że cały odcinek zrobiony jest na siłę, opowieści rozwleczone jak już pisałam, nudne, momentami irytujące.
Na szczęście są też plusy w postaci zagadkowych opisów dających nadzieję, że akcja się rozwinie, ożywi, nabierze realizmu, zaciekawi.
Cytat:
Napisał Horsez
Wow, pierwsze OJSG W 4, i to od razu jaka wielka klasa.
Cytat:
Napisał Skylinn
Opowiadanie samo w sobie jest bardzo dobre, myślę, że tematyka jest dojrzała i może z tego powstać coś bardzo wciągającego.
Według mnie warto także polecić "Legacy challenge po mojemu" kontrowersyjnej kaczuszki. Głównym bohaterem wyzwania jest zielonoskóry Michael, któremu doskwiera samotność. Poza tym mężczyzna porusza się chodem kaczki, prawdopodobnie imponuje mu jego twórca.

Różowy komentarz:

Cytat:
Napisał Pink Panther
Do tej pory pojawił się jeden odcinek, ale według mnie każdy simowy gracz powinien chociaż raz zapoznać się z legacy challenge. Samo opowiadanie nie jest wysokich lotów. Opis każdego obrazka ogranicza się do jednego zdania. Chociaż z drugiej strony sam fakt, że kaczka opanowała umiejętność pisania jest już godny podziwu. Mimo to OJSG potrafi zainteresować.
Komentarze czytelników:

Cytat:
Napisał Ata
bardzo fajny domek, sim i zdjęcia. lubie czytać legacy challenge, bo mimo ze prawie wszystko jest narzucone to i tak jest sto razy fajniej niz w standardowych rodzinach.
Cytat:
Napisał Chwalisława
Zdjęcia piękne, no ale jak zwykle

[IMG]http://i62.************/6ozfjn.png[/IMG]

Na forum Simowie użytkowników zaczęli pojawiać się już po opublikowaniu dema CAS The Sims 4. Według mnie na szczególną uwagę zasługują twory Charionette. Mnie osobiście najbardziej spodobała się Julie, głównie za fryzurę i oczy

Cytat:
Napisał Piwusia
Twoja Simka dobrze wypada i nie mam się do czego przyczepić w jej wyglądzie i stylu.
Cytat:
Napisał FresH
Wszystkie simki są piękne, a doskonała prezentacja jeszcze bardziej podkreśla ich wyjątkową urodę.
Również na pochwalę zasługują Simy kontrowersyjnej kaczuszki. Poza tym, że same postacie wyglądają świetnie, również ich prezentacja stoi na bardzo wysokim poziomie. Nic, tylko oglądać i komentować!

Cytat:
Napisał Ata
Rób więcej, pokazuj je na forum bo naprawdę warto. Masz bardzo dobry gust, nawet ten photoshop Ci świetnie wychodzi!
Cytat:
Napisał xheyanna
A poza tym prezentacja - pełna profeska!
Cytat:
Napisał Electric Shabet
Chodzi mi o to, że [Simy – przyp. red.] nie bardzo wyróżniają się na tle tych stworzonych przez twórców gry. Postacie są ładne, nawet bardzo, ale takie... zwyczajne.
[IMG]http://i62.************/99ospe.png[/IMG]

Jeśli chodzi o czwórkowe domy, chciałbym polecić jeden, który według mnie jest, krótko mówiąc, mistrzowski. FresH, stworzyłeś świetną budowlę.
"Modern Industrial Flat" to domek, którego wnętrze autor postanowił utrzymać w nowoczesnym stylu, dodając do tego nutkę "industrialnej świeżości". Jeśli o mnie chodzi, urzekła mnie kuchnia i łazienka na piętrze

Cytat:
Napisał Irbis
Masz rację, pomimo nowoczesności wnętrza są przytulne.
Cegła, drewno, kolorowe tynki i wzorzyste tapety w jednym mieszkaniu, a nawet w jednym pomieszczeniu ... zaskakujące, pomysłowe, ciekawe. To chyba głównie dzięki temu wnętrza są przytulne i ciepłe, do tego różne drobiazgi tu i ówdzie, które dopełniają całości.
Cytat:
Napisał Christa
Wszystko do siebie pasuje i współgra. Jest bardzo przytulnie. Sama bym zamieszkała w takim domu.
Cytat:
Napisał Björk
Pierwsze, na co zwróciłam uwagę to bardzo ładne zdjęcia

I już sama prezentacja sprawia, że nie mam zastrzeżeń do domu
Na dziś to już wszystko, jednakże to, co zostało tutaj zaprezentowane, to tylko kilka najciekawszych propozycji. Drodzy użytkownicy, oglądający wszystkie forumowe twory, pamiętajcie, że największą nagrodą za wysiłek twórców będzie komentarz pod ich pracą!

Pink Panther
Charionette jest offline