View Single Post
stare 02.12.2011, 20:21   #21
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jakie będzie The Sims 4? Co powinno poprawić EA?

Gio, ja się z tobą nie zgadzam, że seria skierowana jest do młodszych odbiorców. Nigdy w życiu! Spójrz na zagraniczne reklamy, na różne elementy w grze. Gra ma być dobra dla WSZYSTKICH, takie są jej założenia i dla tego jej cukierkowatość i zbytnia prostota powinny zniknąć bo są zaprzeczeniem tych założeń. To nie tajemnica, że wielu ludzi nie przyznaje się do grania w TS, a gra w nią... Liczny mówią same za siebie, miliony sprzedanych egzemplarzy, a pomyślcie ile zostało ściągnięte nielegalnie...

Ja akurat bardzo mocno czekam i liczę na TS4. Owszem, rozbudowywanie TS3 swoją drogą, ale powiedzmy sobie szczerze, wielu elementów nie da już się zmienić w niej, jak choćby grafiki... A ja chcę tego realizmu właśnie w tej grze. Pamiętam świetny filmik zapowiadający TS2. Ten, który pokazywał perypetie pewnej rodzinki w salonie, gdzie dzieciaki wywołały pożar, wieszały się na żyrandolu itd. Tak mniej więcej powinna wyglądać właśnie ta gra I gdyby tak została fajnie zrobione TS4 to jak dla mnie i 10 lat może być nie wydawane TS5 albo i dłużej, tylko dodatku rozbudowujące grę. Bo szczerze to nie uśmiecha mi się co 4 czy 5 lat ciągle wymieniać tej gry. Mam ochotę grać w jedną część, ulepszać swoje rodziny itd.

Gio i jeszcze mówisz o tym, że gra powinna być prosta, przejrzysta i na każdy komputer. I masz rację, jednak urealnienie gry nie wpłynie raczej na jej prostotę gdyż to nadal będzie "klik i interakcja". A co do komputera. Zobacz na takie Mass Effect, pierwsza część. Grafika jest na prawdę ładna nawet dziś, szczególnie postacie i ich animacja. A gra nie jest wymagająca sprzętowo. Gdyby nawet taka grafika, czy podobna, mimo że ma już kilka lat, została zaimplementowana do TS4, nie obraziłbym się w żadnym wypadku
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 02.12.2011 - 20:26
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.