View Single Post
stare 03.08.2012, 10:42   #335
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Hmm nie wiem, może to jakieś błędne wnioski czy coś. Nie wydaje mi się, żeby było to możliwe. Ktoś, kto gra od pokoleń w jakimś miasteczku pewnie nie będzie się przerzucał do nowej osady tylko dla faz księżyca i potworów. Ja np. widziałem foty nowego miasta i choć bardzo ciekawe to nie podoba mi się ze względu na ponurą atmosferę, ciemne kolory itp. Ja lubię grać w słonecznych miastach - SV, AP czy SS. Nie gram w Twinbrook choć jest bardzo ładne, ale jest ponure i nie gram w Bridgeport bo jest zbyt dołujące. Prędzej będzie opcja "włączenia/wyłączenia" faz księżyc dla danego miasteczka, tak jak to było w przypadku TS2 Pory Roku, gdzie mogliśmy ustalać charakterystykę pór dla każdej mieściny osobno. Wtedy to by było dobre rozwiązanie. W ogóle powinni w tym dodatku wprowadzić możliwość limitów stworów - np. jeden wampir i 2 zombie na daną mieścinę. I wtedy można by było oczywiście więcej ich robić, ale nie generował by ich komputer więcej nad wybraną liczbę

PS: dopiero teraz zobaczyłem, że jednak jakiś typ kontroli populacji się pojawi w nowym dodatku.

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 03.08.2012 - 10:47
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem