View Single Post
stare 26.10.2013, 10:30   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Okolica.

Miasto jest futurystyczne, pełne szklanych budynków, to wiadomo...



... ale na wzgórzu w otoczeniu skał jest osiedle starych domków, wszystkie są szare, jakby miały mnóstwo lat. Taka uliczka, która oparła się nowoczesności.







Poniżej dom, w którym mieszkają potomkowie simki, którą grałam.



Po drugiej stronie miasta, jest ogromne pustkowie. Wygląda to na zasypane morze. Jest tam kilka wraków statków i ten obiekt do zbadania, ale także parcele mieszkalne i publiczne.









--------------------------------------------------------------------------

Przemieszczanie się.

Sim używa deski zamiast chodzenia, ale tak jak pisała anie_1981 gdy natrafi po drodze na stację kolejki, przesiada się do niej i sunie w niej ponad zabudowaniami
Przed wagonem kolejki i za nim tworzy się się świetlny tor. Bardzo przyjemnie to wygląda.







--------------------------------------------------------------------------

PlumBot

Moja simka, którą do testowania dodatku wybrałam przypadkowo z Oazy Szczęścia, kupiła robota w sklepie. Ponieważ była dość majętna wybrałam dla niej robota drogiego i świetnego jakościowo.
Mój PlumBot miał dużo chipów, ale dodatkowo dokupiłam w komisie chip niani i hologramu (nazwy ich są inne, ale nie pamiętam). Tak czy inaczej chipy można wymieniać w robocie i tym samym dostosowywać go do swoich potrzeb.

Kupowanie PlubBota.



Kazałam simce wyregulować robota, ale brak jej doświadczenia i robot się zdenerwował. Wyrwał jej śrubokręt z ręki i poraził ją prądem.





PlubBot z odpowiednim chipem może wyświetlić obraz holograficzny wybranego przez nas sima. Z holograficzną postacią mamy takie interakcje jak z normalnym simem, możemy też wyłączyć hologram w dowolnym momencie.





__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 26.10.2013 - 10:55
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem