Temat: Angelique
View Single Post
stare 28.12.2013, 19:56   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Angelique

No hej
Coś mało tych komentarzy u Ciebie! Zdjęcia z TS3 to zło, dlatego skupię się przede wszystkim na tekście
Cytat:
Czasami wolałbym, żebyś nigdy nie pojawiła się w moim życiu. (...) Moje życie było takie spokojne
Cytat:
Ale w takim razie dlaczego cały czas dawałaś mi nadzieję, nadzieję na to, że będzie z tego coś więcej niż tylko przelotny romans?
Zasadniczo po wielokropku zaczyna się już nowe zdanie.
Ta wypowiedź nie ma prawa bytu jako zdanie orzekające.
Cytat:
A ja Cię przyjmowałem, jak ten ostatni kretyn.
Bez przecinka.
Cytat:
A ja Cię przyjmowałem, jak ten ostatni kretyn. A wiesz co jest najgorsze?
Powtórzenie.
Cytat:
Że jakbyś znowu do mnie przyszła, to z pewnością nie zatrzasnąłbym Ci drzwi przed nosem, nie zrobiłbym tego, co zrobiłaś mi.
Przecinki i wielka litera. Jeśli rozpoczynasz opowiadanie stosując formę grzecznościową, to bądź konsekwentna
Cytat:
Dilerem wychodzącym na zero, bo wszystko, co wychodziło na plus, zżeraliśmy we trójkę.
Cytat:
Nie wiem tylko czy powinienem Ci za to dziękować, bo zmieniając moje życie, zmieniłaś mnie. W ostatnich dniach życia moja matka
Cytat:
Skoro własna matka mówiła o mnie, że jestem okropny, to chyba naprawdę tak było.
Cytat:
sprawiając, że okłamywana przez Ciebie osoba chciała ci podziękować
Cytat:
Często się zastanawiałem, kim ty w ogóle jesteś.
Cytat:
przy twoim powstawaniu musiało podziać się coś złego
"Gdzie się podziały tamte przecinki..."
Cytat:
Dlaczego ja Cię tak, do jasnej cholery, kocham?
Cytat:
Dlaczego zawsze, gdy z pełną nienawiścią tworzyłem w swojej głowie obrazy
Cytat:
Jednak, jako honorowy człowiek, nie mogłem się wycofać.
Cytat:
Cały Tony. Czasami tak się zastanawiałem, jak to w ogóle możliwe, że los postawił nas na swojej drodze
Cytat:
Czasami tak się zastanawiałem, jak to w ogóle możliwe, że los postawił nas na swojej drodze, a my tego nie zignorowaliśmy idąc każdy w swoją stronę.
To zdanie jest nielogiczne albo to tylko mi się tak wydaje
Cytat:
Dogadywaliśmy się świetnie, odkąd pamiętam, jednak nasze charaktery odkąd pamiętam różniły się do tego stopnia, że można by zestawiać nas na zasadzie kontrastu.
Lorcia, nie czytałaś tego przed wstawieniem tutaj...

Te długie zdania wprowadzają chaos. Nie zdajesz sobie sprawy z jego skali co gorsza.
Niby wiem, o czym był odcinek, a jednak nie do końca. Uwierz, byłam solidnie zmęczona przy zakończeniu. Wyłapywanie przecinków W TAKIEJ ilości też dało mi nieźle popalić. Tekstu jest trochę, a niemal w każdym zdaniu jakiś błąd... Istna KATORGA dla czytelników takich jak ja.
Za dużo informacji jak na początek. Co chwilę jakieś wtrącenia, które jeszcze bardziej wydłużały i tak długie zdania.
Fabuła póki co nie zachwyca - po kilku pierwszych zdaniach spodziewałam się, że to będzie coś nietypowego, "z wyższej półki". Tymczasem historia wydaje się być wręcz schematyczna.
Zrób coś z tym - dopiero wtedy dostaniesz coś więcej niż marudzenie w komentarzu.

4,5/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.12.2013 - 21:22
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem