View Single Post
stare 31.07.2013, 16:49   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Ostre cięcie.

Cytat:
Moje chłodne wargi otulał przyjemny, letni wiatr.
To ona składa się z samych warg czy może wiatr jakoś szczególnie się z nimi obchodził?
Cytat:
śmierdząca woń gnijących szczurów
Moim zdaniem niepotrzebnie dodane "śmierdząca". To raczej oczywiste, że gnijący szczur śmierdzi.
Cytat:
lecz kiedy się przyglądnęłam
Przyjrzałam. Można przeglądnąć się, ale jest to raczej regionalizm i w dodatku używany w zdaniach typu "przeglądnęła się w lustrze".
Cytat:
Rana miała co najmniej cztery centymetry, i była cała pokryta ropą i opuchlizną
Niepotrzebny przecinek.
Cytat:
Ten facet mimo wszystko miał bardzo dziwny uśmieszek, tak jakby cieszył się czyimś cierpieniem.
Widzi mężczyznę, który powoli zabija dziecko i dziwi się, że sprawia mu to przyjemność?
Cytat:
Nie, ten gościu trzymał w ręce nóż.
Rozumiem, że bohaterka jest zarazem narratorem, jednakże nie polecam używania języka potocznego w opisach.
Cytat:
-Coś ty chciała zrobić?! Oszalałaś?! Nie czytałaś gazet? Po mieście grasuje morderca, jeszcze byś go spotkała - powiedział.
Kto? Bo wychodzi, że morderca.
Cytat:
położył mi na rękach, i powiedział
Znowu niepotrzebny przecinek przy i.

Tekst sam w sobie nawet zainteresował - uliczka, dziecko, morderca, mam wrażenie, jakby był to tylko sen - jednakże cały efekt psuje imponująca ilość błędów w tak krótkim fragmencie. Zastanawia mnie czy przejrzałeś tekst przed wysłaniem na forum? Zrób coś z błędami, wydłuż opisy. W ogóle łatwo się pogubić właśnie z powodu krótkich opisów. Na chwilę obecną wstrzymam się z oceną, bo byłaby po prostu niska. Zdjęcie(tylko jedno?) za to bardzo dobre jak na TS3.

Ostatnio edytowane przez Caesum : 31.07.2013 - 16:53
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem