Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 10.09.2013, 19:05   #3
naughty_girl
 
Avatar naughty_girl
 
Zarejestrowany: 10.09.2013
Skąd: Starachowice
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Cytat:
Napisał Caesum Zobacz post
Dan z rozdrażeniem potarł brodę. Był wyraźnie niezadowolony, że go nie słucham.

Zamiast "pytał" miało być pewnie "pytam".

Imo powtórzenie, poza tym wydaje mi się niepotrzebne podkreślać, że to oddech Dana, skoro już wcześniej był wspomniany.

Zgubiłaś kropkę na końcu.

A tu już za dużo kropek, tzn. niepotrzebna ta przed myślnikiem. Poza tym po trzech kropkach daje się z dużej.

Tu z kolei brak odstępów po trzech kropkach. No i to "eh" moim zdaniem zbyteczne.

Było jeszcze kilka innych błędów, ale wszystkie podobne do tych co powyżej. Ponadto radziłbym uważać na przydługie zdania. "Achun" to imię głównej bohaterki? Z początku myślałem, że to wyraz dźwiękonaśladowczy.

Tekst trudno ocenić, bo króciutki i z całkiem sporą liczbą błędów. Ze zdjęciami podobnie, tylko dlatego, bo osobiście nie lubię grafiki trójki więc i trudno mi wydać obiektywną opinię. Chociaż kadry są moim zdaniem dobre a i pomieszczenia nie są jakieś nadmiernie puste. Btw, drugie zdjęcie przekracza maksymalną dozwoloną wielkość obrazków na forum, czyli 800x600. Radziłbym więc to zmienić i w ogóle następnym razem utrzymywać zdjęcia w jednej wielkości. Ja np. używam rozmiaru 800x450. Radzę zapoznać się z regulaminem forum tutaj. EDIT: Widzę, że Libby mnie wyprzedziła.

Na razie wstrzymam się z oceną, poczekam na następny odcinek.
Tak myślałam,że ktoś napisze,że ten tekst jest za krótki.Ale zawsze tak mam,że na początku piszę mało,a potem...Można doznać oczopląsu
__________________
naughty_girl jest offline   Odpowiedź z Cytatem