View Single Post
stare 23.10.2013, 22:02   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

No to znowu ja Zdjęć napstrykałam mnóstwo, bo o dziwo jest czemu pstrykać. Na razie wstawiam 30 zdjęć, mam ich więcej.


Rozpoczęłam nową grę w Isla Paradiso, wybrałam jakiegoś samca singla (nazwa rodziny to Książę, mieszka na łodzi).

Skomentuję tylko parę obiektów. Skrzaty można czyścić i rozmawiać z nimi, jest jeden dysk na jednego stworka, po prostu zmienia się mu formę. Na początku wszystkie są takie same, te różowe. Samochody są śliczne, ale to ich unoszenie się nad ziemią to bujda, nie są wcale wyżej niż zwykłe samochody. Kolejka jest super, ta w Oazis Landing. Świetne są te dywany które pozwalają na sadzenie roślin gdziekolwiek. Windorura byłaby lepsza, gdyby pozwalała na łączenie piwnicy z parterem domu z fundamentami, ale nigdy tak naprawdę na to nie liczyłam, to w końcu EA, nie wymagajmy zbyt dużo. Co dodrabiny to jest to ta która doszła z którąś łatą, a szklany płotek to obiekt nieoficjalny.





























































Edit 1:

Kolejna porcja zdjęć, będzie jeszcze jedna, ale to już będzie koniec, inni też coś powstawiają i git. Na razie gram tym kolesiem i dwoma jego robotami. Pierwszego (ten z nogami), zbudowałam zaraz na początku, ale później Emit kazał mi kupić PlumBota, więc kupiłam drugiego (zamiast nóg "spódnica odrzutowa ). Tego drugiego pokażę przy następnej okazji.














Ten robot pracuje w sklepie z robotami, ten sklep działa podobnie jak komis, z tym że sprzedaje obiekty z nowego dodatku, związane z robotami. Zdarza się tam znaleźć chipy i nanity, nowy rodzaj robali. Ten robot miał chipa lęk przed ludźmi, i zsikał się olejem ze strachu na widok mojego Sima (no bez przesady, aż taki brzydki to on nie jest ).





Na tej maszynie do produkcji botów można produkować roboty, chipy i nanity.



Oto mój pierwszy robotek, samica





Nowy rodzaj komputera, ta kula generuje ekran holograficzny. Kula działa niemal całkowicie jak zwykły komp, ma tyko inny zestaw gier, bo kula wymaga innych animacji niż gra na zwykłym kompie.



Wyłączony robocik.





Emit sypia z różnymi osobami w bazie wypadowej...



Koleś (Emit) zleca różne zadania. Mój Sim przeszukuje stertę czegośtam by znaleźć części klucza.



Otwieramy drzwi...





Ciekawa piwniczka...



Można tam znaleźć jeden typ skrzata. Nie wiem, czy zawsze ten sam. Już wiem jak mieć więcej skrzatów na jednym urządzeniu, ale to wymaga współpracy dwóch osób. Ustawia się jednej osobie formę skrzata którą chcemy skopiować a potem swoim Simem klikamy na tej osobie i wybieramy "Poproś o skopiowanie skrzata", czy coś w ten deseń. Nowa forma jest dodawana do starej. Jak tylko widzę Simów z innymi formami skrzatów to zaraz od nich kopiuję, na mój jedyny holodysk. Mam ich w sumie (tych form) 6-7.



Piękne te obrazy holograficzne...



W statku znalazłam taki stożek. jest jednorazowy, wykonuje jedną, prostą animację i znika. Podobno zawierał holograficzny obraz z The Sims 4, ale poza w/w animacją nie ma z niego żadnego pożytku i niczego z TS4 nie widzimy.








EDIT 2:

Wstawiajcie ludzie też fotki Wychodzi na to, że nikt tu nie zagląda... No nic, ostatnia ode mnie porcja zdjęć, niech inni też się wykażą.


Robocik na ładowarce. Obręcz porusza się w górę i w dół, a kolor święcącego paska na obręczy zmienia się w zależności od stanu naładowania, czyli czerwony, pomarańczowy i zielony. Znak baterii też zmienia kolor. W tle widzimy łazienkę, to płaskie stojące coś, to nowy rodzaj prysznica, który nie używa wody, tylko jakieś fale czy coś. Sim się nie rozbiera.



Robocik przy laserowym instrumencie, brzmienie jest genialne. Można też wybrać kolor nieaktywnego lasera (to znaczy, zamiast zielonego może być inny kolor).



Jedna z form skrzata, obecnie moja ulubiona Okazuje się, że można je też karmić, nanitami.







Nanity mają inny wygląd terrarium niż zwykłe owady, ale tworzy się to terrarium tak samo, po prostu wyjmujemy nanita z plecaka i już jest terrarium. Taki nanit to świetna ozdoba...





Emit kazał kupić robota, więc wyszperałam jakieś drobne i kupiłam pierwszego lepszego. Później go sprzedam.



Oto ten robocik. Te odrzutowe nóżki są śliczne, ale niepraktyczne, bo robot wszędzie jeździ taksówką, a jak da mu się deskę, to głupio to wygląda. Co do deski, to Sim\Robot lata nią do najbliższego przystanku kolejki (są 3) i dalej jedzie kolejką.



Masażyk całego ciała... Dziwne...



Nowy rodzaj sztalugi, produkuje nowy rodzaj obrazów, holograficzne. Niestety sam obraz średnio wygląda... Kazałam namalować robocika, może te automatyczne obrazy ładniej wychodzą, tak jak na zwykłej sztaludze.



To to by było na tyle ode mnie zdjątek, nie będzie "EDIT 3".

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 25.10.2013 - 11:50
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem