View Single Post
stare 20.09.2005, 15:11   #4
miki2207
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Delencey
Heyeczki Mój kolega potrzebuje kodu na pięćdziesięciu przyjaciół.Czy ktoś coś o nim słyszał? Bo ja nie,ale jeśli ktoś,by wiedział jak on się nazywa i jak go urzyć prosze o pomoc :*
Wiem,że mój problem jest niezbyt wyszukany,ale proszę o pomoc :*
Jeśli nie wiecie,jaki to nic,ale ale jakbyście mogli to napiszcie chociaż,czy coś takiego istnieje.
kod "boolProp testingCheatsEnabled true" dalej klikasz z shiftem na skrzynkę na listy i wybierasz opcję: Make Friends for Me
Opis tej opcji w poradniku jest następujący

-Make Friends for Me-- Dodaj mi przyjaciol -- dodaje ok 20 przyjaciol (czyli powyzej 50pkt w kontaktach), jezeli nasz sim tylu zna, nie ma problemu jezeli wczesniej uzyjemy Make me know everyone UWAGA! jak juz dostaniecie tych przyjaciol to jest jedno ale, oni sa na krawedzi przyjazni, wiec tel wam sie bedzie urywal, ze nie dzwonicie, nie dajecie znaku zycia itp taki minus duzej ilosci przyjaciol

Można też spróbować tym samym kodem kliknąć z shiftem na simie, wybrać obcję "spawn" następnie opcję "tombstone L and D" i pojawi się nagrobek jak na niego klikniesz (tym razem bez shift) będzie obcja "Make friends everyone". Wybierając ją zaprzyjaźnisz się ze wszystkimi simami na parceli.
  Odpowiedź z Cytatem