View Single Post
stare 13.05.2016, 20:51   #2082
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jak i gdzie umieszczać dodatatki z internetu

Cytat:
A teraz znalazłam fajne przedmioty na internecie i też chciałabym je pododawać - ale tam zdarza się, że piszą, że trzeba mieć jakiś program, jakiś mesh - a ja nawet nie wiem co to jest.
1. Jakie programy? Wymień chociaż jedną nazwę.
2. Raczej nie unikniesz ściągania CC bez meshów - mesh to inaczej, hmmm, taki model 3D danego dodatku. Do tego modelu są recolory, czyli wzory nałożone na dany mesh. Bez mesha recolory nie będą działać, więc musisz koniecznie je pobierać, ale meshe zazwyczaj są dołączone do recolorów, a jak nie to zazwyczaj są zalinkowane.

Cytat:
Tak samo co niektóre Sims2Pack nie działają prawidłowo. Rozumiem, że w folderze EA w dokumentach w simsach tworzymy folder Downloads i tam wsadzamy pliki.
Tak się robi w przypadku plików o rozszerzeniu package. Pliki s2pack najbezpieczniej instalować programem Clean Installer, ale można też robić za pomocą eaxisowego instalatora.

Cytat:
Jeszcze jest ta sprawa, że koleżanka u której gram w Simsy zainstalowała je na dysku e, tymczasem pliki zapisu gier są na systemowy - c. Rozumie, że nie ma się na to wpływu gdzie umieszcza się, samoistnie, folder z simami?
Możesz instalować grę na jakimkolwiek dysku, to nie powinno sprawiać problemu
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem